Nargile içilen ortamda pasif içici olmak sorun olur mu?

FurkanKutlu

Hectopat
Geçen arkadaşlarım nargile kafeye gidiyordu beni de çağırdılar. İçmeyeceğim zaten deyip gittim. Başta yanımdaki arkadaşım şaka olsun diye yüzüme üfledi 3 5 kere. Ben yapma deyince durdu. Genelde masaya üflüyorlardı 1 2 saat oturduk. İçimden temizlenmesi ne kadar sürer zararının?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
F

FurkanKutlu

Hectopat
Bir defa o ortamda bulunmayla bir şey olacağını sanmıyorum ama bundan sonra o tür ortamlara girmemeye çalışın. Uzun vadede mutlaka zararını görürsünüz. Keyfini onlar sürer, zararını siz çekersiniz.
Zaten artık gitmem de 1 2 saat oturmayla bir şey olmuş mudur? Bir de arkadaşlarım telefonumdan video çekerken istemişlerdi ekrana nargile üflemişti. Nemli bezle sildim ama zararlı bir madde kalmış mıdır?

Evil Belief

Hectopat
Makaleler
4
Zaten artık gitmem de 1 2 saat oturmayla bir şey olmuş mudur? Bir de arkadaşlarım telefonumdan video çekerken istemişlerdi ekrana nargile üflemişti. Nemli bezle sildim ama zararlı bir madde kalmış mıdır?
Bir şey olmaz, o kadar takıntı yapmayın. Gün içerisinde ne zararlı gazlara ne egzoz dumanlarına maruz kalıyoruz, akciğerlerimiz bir noktaya kadar hasarı kontrol edebilir. Kronik maruziyet zararlı.

Yukarı