Naruto dizisinde Naruto ön planda değil

Selam anime severler.

Naruto'da 33.bölüme geldim ve bir konuda yavaş yavaş baymaya başladı. Ben hikayenin Naruto üzerinden gidiyor diye düşünmüştüm fakat 33 bölümdür Sasuke baş karaktermiş gibi. Bu son bulacak mı? Bulacaksa ne zaman? Spoiler vermeden cevap verebilirseniz güzel olur.

Shōnen animeler sadece ana karakter odaklı gitmiyor. Yan karakterleri de anlatıyor. Böylece evrene daha fazla bağlanıyorsunuz. İleride çok daha güzel bölümlerin geleceğinin garantisini veririm.

Ben hikayenin naruto üzerinden gidiyor diye düşünmüştüm fakan 33 bölümdür sasuke baş karaktermiş gibi. Bu son bulacak mı?
Evet, fakat uzunca bir zaman ilerleyecek. Eger izlemekten asiri sıkıldıysanız Naruto vs Sasuke kavgasini izleyin son bolumlerde, daha sonra Shippuuden'e gecin. Ilk 50 bolum kadar eski olaylari anlatip ustunden geciyorlar, Naruto'yu izlemek vakit kaybi.

Evet, fakat uzunca bir zaman ilerleyecek. Eger izlemekten asiri sıkıldıysanız Naruto vs Sasuke kavgasini izleyin son bolumlerde, daha sonra Shippuuden'e gecin. Ilk 50 bolum kadar eski olaylari anlatip ustunden geciyorlar, Naruto'yu izlemek vakit kaybi.
Burdan direkt Shippuuden'e geçersem birşey kaybetmiş olmuyor muyum yani? :D Sırf vakit kaybı ise izlemeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı