Naruto izleme sırası

Düz Naruto'dan başlayıp istiyorsanız 220.bölüme istiyorsanız 135.bölüme kadar izleyebilirsiniz 135'ten sonra fillerlar bulunmakta fakat aralarında güzel olanlar da var ben şahsen 160.bölüme kadar izleyip shippudene geçtim. Naruto: Shippuden'i izledikten sonra da isterseniz boruto: Naruto Next generations'a da geçebilirsiniz şahsen ben öyle yapacağım. Ayrıca animenin dışında filmler de bulunmakta isterseniz onları da izleyebilirsiniz.

1) Naruto the movie: Ninja Clash'in the land of snow - Naruto 101. bölümü izledikten sonra.

2) Naruto the movie: Legend of the stone of gelel - Naruto 160.bölümü izledikten sonra.

3) Naruto the movie: Guardians of the crescent moon kingdom - Naruto 196.bölümü izledikten sonra.

Naruto shippuuden de ise.

1) Naruto shippūden the movie - 23.bölümü izledikten sonra.

2) Naruto shippūden the movie: Bonds - 70.bölümü izledikten sonra.

3) Naruto shippūden the movie: The will of fire - 121.bölümü izledikten sonra.

4) Naruto shippūden the movie: The Lost Tower - 169.bölümü izledikten sonra.

5) Naruto the movie: Blood prison - 221.bölümü izledikten sonra.

6) road to ninja: Naruto the movie - 271.bölümü izledikten sonra.

7) the last: Naruto the movie - mangada 699-700.bölümü okuduktan sonra.

Peki anladın mı? Ben ona göre geçeceğim de.

Arkadaşlar siz hangi siteden izliyorsunuz. Benim hep donuyor ya
Hocam Shippuuden 130. bölümlerden sonra Türk Anime TV'de bir sıkıntı var sürekli donuyor bende ekrana kafa atmamak için zor tutmuştum kendimi.

Bu site en iyisi.

Hocam Shippuuden 130. bölümlerden sonra Türk Anime TV'de bir sıkıntı var sürekli donuyor bende ekrana kafa atmamak için zor tutmuştum kendimi.

Bu site en iyisi.
Teşekkür ederim

Ben Naruto'yu bitirdim ama şimdi Naruto: Shippuden de filler hangi bölümler ve izlemem gerekir mi? İzlemesem bir şey kaybeder miyim?

Hocam 121 de The will of fire Lost tower 143'te.169'da da izleyebilirsiniz ama çelişki olduğu için 143. bölümde izleyin hocam Lost tower'i
naruto shippudende kaçıncı bölüme kadar izlicem direkt 500 kadar izlicemmi yoksa 480 de fln bitircemmi
Naruto: Shippuden'den sonra neyi izleyeceğim.

Son düzenleme:
Düz Naruto'dan başlayıp istiyorsanız 220.bölüme istiyorsanız 135.bölüme kadar izleyebilirsiniz 135'ten sonra fillerlar bulunmakta fakat aralarında güzel olanlar da var ben şahsen 160.bölüme kadar izleyip Shippudene geçtim. Naruto: Shippuden'i izledikten sonra da isterseniz Boruto: Naruto Next Generations'a da geçebilirsiniz şahsen ben öyle yapacağım. Ayrıca animenin dışında filmler de bulunmakta isterseniz onları da izleyebilirsiniz.

1) Naruto the Movie: Ninja Clash'in the Land of Snow - Naruto 101. bölümü İzledikten Sonra

2) Naruto the Movie: Legend of the Stone of Gelel - Naruto 160.bölümü İzledikten Sonra

3) Naruto the Movie: Guardians of the Crescent Moon Kingdom - Naruto 196.bölümü izledikten Sonra

Naruto Shippuuden de ise

1) Naruto Shippūden the Movie - 23.bölümü İzledikten Sonra

2) Naruto Shippūden the Movie: Bonds - 70.bölümü İzledikten Sonra

3) Naruto Shippūden the Movie: The Will of Fire - 121.bölümü İzledikten Sonra

4) Naruto Shippūden the Movie: The Lost Tower - 169.bölümü İzledikten Sonra

5) Naruto the Movie: Blood Prison - 221.bölümü İzledikten Sonra

6) Road to Ninja: Naruto the Movie - 271.bölümü İzledikten Sonra

7) The Last: Naruto the Movie - Mangada 699-700.bölümü okuduktan sonra

Boruto filmi de çıktı onunda sırası var mı?

Geri
Yukarı