Naruto izleme sırası

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Özellikle İtachi'nin ölüm sahnesi gibi spoiler yesem bile izleyesim geldi. Naruto'nun izleme sırasını yazar mısınız? İlk defa izlemiyorum anime. 100'ü aşkın seri bitirdim. Ama uzun soluklu bitirmedim hiç.

Şöyle yazarsanız sevinirim:

1- İlk izlemem gereken
2- İkinci " "
3- Üçüncü " "

Şeklinde.

Ayrıca filler bölümleri izlemezsem hikayeden geri kalmam değil mi?

Son düzenleme:
Düz Narutodan başlayıp istiyorsanız 220.bölüme istiyorsanız 135.bölüme kadar izleyebilirsiniz 135'ten sonra fillerlar bulunmakta fakat aralarında güzel olanlar da var ben şahsen 160.bölüme kadar izleyip Shippudene geçtim.Naruto Shippudeni izledikten sonra da isterseniz Boruto:Naruto Next Generations'a da geçebilirsiniz şahsen ben öyle yapacağım.Ayrıca animenin dışında filmler de bulunmakta isterseniz onları da izleyebilirsiniz.

1) Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow - Naruto 101. Bölümü İzledikten Sonra

2) Naruto the Movie: Legend of the Stone of Gelel - Naruto 160.Bölümü İzledikten Sonra

3) Naruto the Movie: Guardians of the Crescent Moon Kingdom - Naruto 196.Bölümü izledikten Sonra

Naruto Shippuuden de ise

1) Naruto Shippūden the Movie - 23.Bölümü İzledikten Sonra

2) Naruto Shippūden the Movie: Bonds - 70.Bölümü İzledikten Sonra

3) Naruto Shippūden the Movie: The Will of Fire - 121.Bölümü İzledikten Sonra

4) Naruto Shippūden the Movie: The Lost Tower - 169.Bölümü İzledikten Sonra

5) Naruto the Movie: Blood Prison - 221.Bölümü İzledikten Sonra

6) Road to Ninja: Naruto the Movie - 271.Bölümü İzledikten Sonra

7) The Last: Naruto the Movie - Mangada 699-700.Bölümü okuduktan sonra

Filmleri izlemek hiçbir şey kazandırmıyor, canon üzerinde herhangi bir etkileri yok. Birçoğu zaten animede geçen hikayeler veya hikayeden bağımsız filmler. Animeyi izlemek yeterli anlamak için.

Filmleri izlemek hiçbir şey kazandırmıyor, Canon üzerinde herhangi bir etkileri yok. Birçoğu zaten animede geçen hikayeler veya hikayeden bağımsız filmler. Animeyi izlemek yeterli anlamak için.

Haklısınız hocam sadece evrene dair daha fazla şey görmek isterse diye söyledim. Hatta the last: Naruto the movie bence izlenmeli bitirildikten sonra.

Haklısınız hocam sadece evrene dair daha fazla şey görmek isterse diye söyledim. Hatta the Last: Naruto the movie bence izlenmeli bitirildikten sonra.
Selam, ben 118'deyim şu an ama sen bunu okuynca 121'de olacağım. Sıralaması doğru mu? Çünkü birisnden rica etmiştim o da 121 bölümü izledikten sonra The Lost Tower izle dedi. Doğru mu diye sorayım dedim çünkü orada The Will of Fire izle demişsin.

Selam, ben 118'deyim şu an ama sen bunu okuynca 121'de olacağım. Sıralaması doğru mu? Çünkü birisnden rica etmiştim o da 121 bölümü izledikten sonra The Lost Tower izle dedi. Doğru mu diye sorayım dedim çünkü orada The Will of Fire izle demişsin.
Hocam 121 de The will of fire Lost tower 143'te.169'da da izleyebilirsiniz ama çelişki olduğu için 143. bölümde izleyin hocam Lost tower'i

Düz Narutodan başlayıp istiyorsanız 220.bölüme istiyorsanız 135.bölüme kadar izleyebilirsiniz 135'ten sonra fillerlar bulunmakta fakat aralarında güzel olanlar da var ben şahsen 160.bölüme kadar izleyip Shippudene geçtim.Naruto Shippudeni izledikten sonra da isterseniz Boruto:Naruto Next Generations'a da geçebilirsiniz şahsen ben öyle yapacağım.Ayrıca animenin dışında filmler de bulunmakta isterseniz onları da izleyebilirsiniz.

1) Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow - Naruto 101. Bölümü İzledikten Sonra

2) Naruto the Movie: Legend of the Stone of Gelel - Naruto 160.Bölümü İzledikten Sonra

3) Naruto the Movie: Guardians of the Crescent Moon Kingdom - Naruto 196.Bölümü izledikten Sonra

Naruto Shippuuden de ise

1) Naruto Shippūden the Movie - 23.Bölümü İzledikten Sonra

2) Naruto Shippūden the Movie: Bonds - 70.Bölümü İzledikten Sonra

3) Naruto Shippūden the Movie: The Will of Fire - 121.Bölümü İzledikten Sonra

4) Naruto Shippūden the Movie: The Lost Tower - 169.Bölümü İzledikten Sonra

5) Naruto the Movie: Blood Prison - 221.Bölümü İzledikten Sonra

6) Road to Ninja: Naruto the Movie - 271.Bölümü İzledikten Sonra

7) The Last: Naruto the Movie - Mangada 699-700.Bölümü okuduktan sonra

Geri
Yukarı