Naruto izlenmeli mi?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar merhaba, ben şu ana kadar sadece 2 anime bitirdim. onlar da Attack on Titan ve Death Note. Naruto karakterleri uzun süredir ilgimi çekiyordu özellikle Madara Uchiha karakteri. Sizce nasıldır? Hoş gözüküyor. Çok ciddi bir anime olmasına gerek yok eğlendirsin yeter. Sadece dizisini izlemek istiyorum ama filler falan varmış o ne?

Arkadaşlar merhaba, ben şu ana kadar sadece 2 anime bitirdim. onlar da Attack on Titan ve Death Note. Naruto karakterleri uzun süredir ilgimi çekiyordu özellikle Madara Uchiha karakteri. Sizce nasıldır? Hoş gözüküyor. Çok ciddi bir anime olmasına gerek yok eğlendirsin yeter. Sadece dizisini izlemek istiyorum ama filler falan varmış o ne?
İzleyebilirsin gerçekten komik ve üzücü sahneleri var. Ben favori animem.
Madara ilk bölümlerde gelmiyor söylesem spoiler olur.

Güzel izlemeni tavsiye ederim uzun ama sıkıcı değil. Filler bölümler ana hikayeye bağlı olmayan bölümler yani boş bölümler ben izlemiyorum filler bölümleri.
Madara en sonlara doğru geliyor yaklaşık 650-700 bölüm sonra .

Merhaba dostum. Benim ilk izlediğim anime naruto'dur. Ortaokulda başlamıştım 7 8 yıl oldu. Naruto gerçekten çok eğlenceli bir anime gerek savaşlar gerek vermek istediği bir takım duygular olsun. Şu an sayısız anime izlemişimdir ama Narutonun yeri bende ayrı. Zaten Naruto var sonra Naruto Shippuuden var ki bu gençliği oluyor ve narutonun devam animesi ben shippudeni daha çok seviyorum. En son çıkan ve devam eden Boruto var o da narutonun oğlu o izleyeceğin en son anime olsun bunlar içinde bir şey anlamazsın çünkü. Bu filler olayına gelirsek filler animenin ana hikaye ilerleyişinden kopuk bölümlerdir. Naruto da fazla yok ama shippuuden de bazı yerlerde fazla var. Ben izlemeni öneririm eğlenceli bölümlerdi benim için ama hikayaden bağımsız izlemesende olur. Onları geçmek için örneğin Naruto shippuuden filler list yazabilirsin veo bölümleri izlemeyebilirsin.

Örnek olarak shippuuden serisinin filler listesi: Naruto Shippuden Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

Naruto filler listesi: Naruto Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

Gördüğün gibi naruto da neredeyse yok. Yani dostum kesinlikle izlemelisin. Uchiha klanındaki herkes ayrı bir olay :) izledikten sonra anlayacaksın. İyi seyirlerr güzel bir maceraya atılıyorsun.

Bu arada Filleri izleme. Çünkü zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Mesela Madara ile bir karakter kapışıyor filler giriyor alakasız bir bölüm. 26, 97, 101-106, 136-140, 143-219 arasında tire olup ta atlama yapılanlar da fill.

Şuan 82. bölümdeyim.
Sardı bayağı.
İzleyin bence.

Hikayesi; Naruto(Çocukluk Dönemleri 13 Yaş'a kadar) ve Naruto Shippuuden(Ergenlik 16 yaş ve üzeri) olarak 2'ye ayrılıyor. Filler kısmı hikayeden bağımsız farklı içerikleri olan bölümler olarak geçer. Örneğin: Naruto içerisinde bir karakterin, suratındaki yaranın, hangi olayda meydana geldiğini anlatan bölüm v.b.

Bu animeyi 2 kez bitirdim. Filler kısmını izlemek istemezsen fil listesi var internette ordan bakarak hikayeyi izleyebilirsin.

Not: Senin izlediklerin de dahil bir çok anime izledim. Ama Naruto'daki hikaye tadını ve hissini alamadım.

Naruto Filler ve Bölümler Listesi

Geri
Yukarı