Sürprizbozan Naruto; Kaguya ve Harem No Jutsu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ama çok mantıksız sen şimdi git evrenin en güçlü kişilerinden biri ol sonra sexy erkeklerin olduğu bir jutsu yüzünden mühürlen. Oldu mu bu şimdi.
Şimdi o sahneye git bak. Sakura'nında Naruto'nun Jutsu'su yüzünden burnu kanıyor. Fakat Sakura'da Tsunade ve Kakashi'den eğitim almış güçlü biri. Güçlü diye sexy erkeklerden etkilenmeyecek diye bir kural yok.

Ama çok mantıksız sen şimdi git evrenin en güçlü kişilerinden biri ol sonra sexy erkeklerin olduğu bir jutsu yüzünden mühürlen. Oldu mu bu şimdi.

O jutsu yüzünden mühürlenmiyor, bir anlık dikkatı dağılıyor ve Naruto yumruk atıyor.
Tanrı gücünde olan birinin duygusuz ve zevklerden arınmış olduğu fikrine nereden kapıldınız merak ediyorum.
Rapor yoluya moderatörlere bildirin, konu başlığına (Spoiler) yazısı eklesinler.

O jutsu yüzünden mühürlenmiyor, bir anlık dikkatı dağılıyor ve Naruto yumruk atıyor.
Tanrı gücünde olan birinin duygusuz ve zevklerden arınmış olduğu fikrine nereden kapıldınız merak ediyorum.
O jutsu yüzünden mühürlenmediğini biliyorum ama yine de o yumruk bayağı zararına oldu. :D

Olsun yine de takım 7'yi çok zorladı.

Bir zahmet zorlasın, takım 7 o zaman o kadar güçlü değildi.
(Takım 7 diyorum ama sakura ve kakashi savaşın en sonu dışında basbaya süs gibi durdular :D)

Boruto serisinde Naruto veya Sasuke kendi başlarına Kaguya'ya kafa tutabilecek güçteler.(En güçlü hallerini baz alıyorum, güncel hallerini değil.)

Bir zahmet zorlasın, takım 7 o zaman o kadar güçlü değildi.
(Takım 7 diyorum ama sakura ve kakashi savaşın en sonu dışında basbaya süs gibi durdular :D)

Boruto serisinde Naruto veya Sasuke kendi başlarına Kaguya'ya kafa tutabilecek güçteler.(En güçlü hallerini baz alıyorum, güncel hallerini değil.)
Boruto da o kadar güçlü iseler niye Naruto Baryon mod açmadan Jigen'i alt edemiyor ?

Boruto serisinse o kadar güçlü iseler niye Naruto Baryon mod açmadan Jigen'i alt edemiyor ?
Naruto son derece güçlü zaten, ama Jigen ve Isshiki Baryon Mode haricinde çok çok daha güçlü Naruto'dan.

1-Hagoromo.
2-Daemon.
3-Eida.
4-Code.
5-Naruto(Baryon)
6-Isshiki.
7-Jigen.
8-Momoshiki.
9-Sasuke.
10-Kaguya-Juubidara.

Güç sıralaması yukarıdaki şekilde, Kaguya zar zor ilk 10 girebiliyor.

Naruto son derece güçlü zaten, ama Jigen ve Isshiki Baryon Mode haricinde çok çok daha güçlü Naruto'dan.

1-Hagoromo.
2-Daemon.
3-Eida.
4-Code.
5-Naruto(Baryon)
6-Isshiki.
7-Jigen.
8-Momoshiki.
9-Sasuke.
10-Kaguya-Juubidara.

Güç sıralaması yukarıdaki şekilde, Kaguya zar zor ilk 10 girebiliyor.

Bir şey diyeceğim. Eğer Hagoromo öldüğü halde Naruto'ya "Sen Ashura'nın reenkarnesisin" diyebiliyorsa neden diğer olaylara müdahale etmiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı