Naruto mu Bleach mi?

Naruto ve Naruto Shippuden'i bitirdim, şimdi Bleach başladım 112'nci bölüme geldim ve şu ana kadar Bleach çok daha iyiydi. Naruto'nun evreni vs daha güzel konusu daha ilgi çekici ama bir şeyi uzattıkça uzatıyorlar bir konuşma varsa o konuşma 10 bölümde bile bitmiyor. Bleach'da şu anlık böyle bir durum olmadığı için daha güzel geldi bana. Uzatmalar olmasaydı kesinlikle Naruto derdim ama.

Naruto ve Naruto Shippuden'i bitirdim, şimdi Bleach başladım 112'nci bölüme geldim ve şu ana kadar Bleach çok daha iyiydi. Naruto'nun evreni vs daha güzel konusu daha ilgi çekici ama bir şeyi uzattıkça uzatıyorlar bir konuşma varsa o konuşma 10 bölümde bile bitmiyor. Bleach'da şu anlık böyle bir durum olmadığı için daha güzel geldi bana. Uzatmalar olmasaydı kesinlikle Naruto derdim ama.
Fillerlar dahil mi hocam?

Naruto iyi güzel de fillerlar çok sinir ediyor. Mangakanın eli değen ve stüdyonun yaptığı fillerlar arasında öyle farklar var ki. Bleach'in girişi fazla yavaş onun dışında hiç fena değil.

Naruto mu Bleach mi? Ana karakterin kafa ütüleyen duygu sömürüsü vari konuşmalarına katlanabilirseniz Naruto daha iyi, öteki türlü Bleach.

Not: Bleach senaryoyu biraz daha iyi yapabilseydi her türlü Bleach derdim.
Not 2: Bleachin filleri güzeldir izleyin yani.

İkisini de puan vermiş olsam Naruto'ya 1.5 puan fazla verirdim hocam. Bleachin mangası süper konu dışı olacak ama üç büyüklerden One piece izlesen Naruto ve bleach izlemesende olur :d

Geri
Yukarı