Naruto nasıldır?

Arkadaşlar merhaba, animeye daha yeni başladım ve bir arkadaşım naruto ile başlamamı önermişti. Ben de öyle yaptım. Fakat naruto bana biraz fazla çocuksu geldi acaba ileriki bölümlerde nasıldır? Yani hep böyle çocuksu mu, yoksa ileriki bölümlerde naruto olgunlaşıyor mu?

Yeni başladıysan ben ilk death Note izledim çocuksuluk 0 izleyebilirsin ben şimdi saiki izleceğim arkadaş önerdi.

Arkadaşlar merhaba, animeye daha yeni başladım ve bir arkadaşım naruto ile başlamamı önermişti. Ben de öyle yaptım. Fakat naruto bana biraz fazla çocuksu geldi acaba ileriki bölümlerde nasıldır? Yani hep böyle çocuksu mu, yoksa ileriki bölümlerde naruto olgunlaşıyor mu?

İlk naruto biraz sıkıcı sana bir tavye vereyim. İnternette naruto filler list diye arat ve bu bölümleri izlemeden geç çünkü bunlar tamamen boş ve sıkıcı, hikayeyle alakası olmayan bölümler. Bu filler bölümler olmadan geriye 50-60 bölüm kalıyor. Aynısı naruto shippuden ve boruto için de geçerli. Soruna gelecek olursa naruto bittikten sonra shippuden da naruto olgunlaşıyor merak etme. Boruto da ise narutonun oğlu borutoyu ele alıyor. İyi izlemeler dileğiyle.
Teşekkür ederim, bu arada ilerisi için anime önerileriniz var mı? Bu tür hoşuma gitti gibi.

Darling in the Franxx'i öneririm. Yakımda 2.sezonu çıkacak.

İlk animem Naruto'ydu. İlk başlarda ne kadar çocuksu, boş gelse de (ki bana öyle gelmemişti). Onun gerçek hayatını yavaş yavaş görmeye başladıktan sonra hüzünlenme geliyor. Ardından o güzel savaşlar, gülüşmeler, Ero-sennin ah o güzel günler...

Harika anime.

Ana karakterinden nefret ediyorum, (çeneni öpeyim senin)ana karakterin "rival"ine sinir oluyorum, onun dışında güzel seridir.

Ana karakterinden nefret ediyorum, (çeneni öpeyim senin)ana karakterin "rival"ine sinir oluyorum, onun dışında güzel seridir.
Hocam biraz geç yazmışsınız sanki? 😀

Bu arada güzel anime hikayesi savaşları olarak. Ama shōnen animeler arıyorsanız daha iyileri var kısa da istiyorsanız. HxH var ama o da çok kısa.

Yeni konular

Geri
Yukarı