Naruto overrated mi?

grand.master

Femtopat
Daha fazla  
Yuotube ana sayfama bir video düştü ve başlığı şuydu Naruto is overrated, trash! Hemen tıkladım 988 like 17k dislike vardı şaşırmadım adam videoda şunu diyor (İngiliz) Naruto izleyipde zevk alan aptal salaktan başka bir şey değildir adam her 10 saniyede bir bunu diyor sinirlerim bozuldu açıkçası tek kelime der geçerim Naruto overrated bir anime değildir!

Büyük ihtimalle Naruto popüler bir anime oluşundan dolayı anime sektöründe onun bir sürü çakması var. O çakmalardan bıktığı için bunu söylüyordur. Ben izlemedim Naruto'yu ancak 2003'te çıkmış, shounen animelerin öncüsü olduğunu biliyorum. Overrated konusunda bir şey diyemem izlemedim çünkü ancak gerçekten değerli bir anime olduğu belli.

İngilizce dublajı abartılmış olabilir ama her şekilde izlenir.

Solo leveling, the beginning after the end ve trash of count's family gibi noveller animeye uyarlanırsa bi serinin ne kadar abartıldığını görürüz diye umuyorum. :)
(Türkçe'ye çevrilen webtoonları mevcut.)

Ben şu an Naruto'da 72. Bölümdeyim canımı sıkan tek şey savaş sırasında geçmişe gitmemiz. Yahu arkada adam ölüyor bizimkiler düşmanın geçmişini dinliyor. Bu çok saçma. Sonra ARC'lar aşırı uzun. Ama anime de uzun o yüzden bir sıkıntı yok. Onun haricinde güzel gidiyor şimdilik.

Narutonun gereksiz fiiller bölümlerini atlayınca olay örgüsü falan kötü değil bence evet biraz fazla overrated bi anime şaheser değil kendisi ama kesinlikle kötü bi animede değil

Büyük ihtimalle Naruto popüler bir anime oluşundan dolayı anime sektöründe onun bir sürü çakması var. O çakmalardan bıktığı için bunu söylüyordur. Ben izlemedim Naruto'yu ancak 2003'te çıkmış, shounen animelerin öncüsü olduğunu biliyorum. Overrated konusunda bir şey diyemem izlemedim çünkü ancak gerçekten değerli bir anime olduğu belli.

Doğru.

İngilizce dublajı abartılmış olabilir ama her şekilde izlenir.

Solo leveling, the beginning after the end ve trash of count's family gibi noveller animeye uyarlanırsa bir serinin ne kadar abartıldığını görürüz diye umuyorum. :)
(Türkçe'ye çevrilen webtoonları mevcut.)

Doğru.

Naruto'nun gereksiz fiiller bölümlerini atlayınca olay örgüsü falan kötü değil bence evet biraz fazla overrated bir anime şaheser değil kendisi ama kesinlikle kötü bir animede değil.

Reddit'de overrated oranı 10/1 be bence şahaser gerek savaşları gerek duygusal sahneler gerek karakterlerin hikayeleri vb (death Note'un bir altı)

Video linki atabilir misiniz?

Videoyu silindi yan kanalından tekrar uploadladı işte video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğün gibi adam izleyipde zevk alanları sövüyor "bu animeden zevk alan aptal anguttan başka bir şey değildir" diyor.

Doğru.

Doğru.

Reddit'de overrated oranı 10/1 be bence şahaser gerek savaşları gerek duygusal sahneler gerek karakterlerin hikayeleri vb (death Note'un bir altı)

Videoyu silindi yan kanalından tekrar uploadladı işte video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğün gibi adam izleyipde zevk alanları sövüyor "bu animeden zevk alan aptal anguttan başka bir şey değildir" diyor.
2-3 dakika izledim çok belli adam diziden nefret ediyor. Yorumlarda da adamlar "Bunu Youtube'a yüklemek için yeterince t....lı" gibi cümleler kurulmuş. Videonun sahibi kinini kusmuş biraz ciddiye alınacak bir video olduğunu düşünmüyorum.

2-3 dakika izledim çok belli adam diziden nefret ediyor. Yorumlarda da adamlar "Bunu Youtube'a yüklemek için yeterince t....lı" gibi cümleler kurulmuş. Videonun sahibi kinini kusmuş biraz ciddiye alınacak bir video olduğunu düşünmüyorum.
Clicbait yapmış kısaca, izlenmeye bakmadım ama en kötü 100 dolar kazanmıştır videodan.

Yeni konular

Geri
Yukarı