Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmet Atakan

Femtopat
Öncelikle merhabalar. Oyunu açtığım zaman pencerede siyah ekranda açılıyor ve 2 saniye sonra kapanıyor. Birkaç konuya baktım ve Process Monitor kullanmam gerektiğini anladım. Kullanıp dosyayı sıkıştırdım. Yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Logfile.rar paylaşmayı unutmuşum kusura bakmayın.

Raporu inceledim, DLL kaynaklı bir problem yok. Oyunu kurduğunuz Steam klasörü Türkçe karakter içeriyor. Sorun muhtemelen bundan kaynaklı. Türkçe karakterleri kaldırıp tekrar deneyin. Mesela Steam Kütüphanesi yerine Steamk yapabilirsiniz kısaca.

Son düzenleme:
Raporu inceledim, DLL kaynaklı bir problem yok. Oyunu kurduğunuz Steam klasörü Türkçe karakter içeriyor. Sorun muhtemelen bundan kaynaklı. Türkçe karakterleri kaldırıp tekrar deneyin. Steam Kütüphanesi yerine Steamk yapabilirsiniz kısaca.
Küfür olarak algıladım. :D

Evet bu yolu deneyebilirsiniz. Bir çok hata bundan kaynaklı oluyor.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum da bu işlemi nasıl yapabileceğimi biri anlatabilir mi?

Aga dosya bütünlüğünü doğrulamayı bilmiyorsan anlatayım.
Steam>kütüphane>naruto shippuden Ultimate ninja storm 4'ün üstüne sağ tık yap>özellikler>yerel dosyalar>oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula.
Bu olmadıysa siyah ekran sorunun veya yanıt vermiyor hatası alıyorsan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı