Naruto Ultimate Ninja Storm "Çalışmayı Durdurdu" hatası

Glâce

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'den oyunu satın aldım ve indirdim, açtığımda bana siyah ekran verdi. İnternetten baktım pencereli yapıyorlardı, öyle yaptım bu sefer de çalışmayı durdurdu hatası verdi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Process Monitor log dosyası.

Sorun işletim sistemi kaynaklı da olabilir. Emin değilim, varsa Windows Update üzerinden güncellemelerinizi yapın. Oyunu kurduğunuz klasör büyük harf içeriyor. Bu da bir sorun. Ek olarak, 360 Total Securtiy'i kapatıp öyle deneyin.

Sorun işletim sistemi kaynaklı da olabilir. Emin değilim, varsa Windows Update üzerinden güncellemelerinizi yapın. Oyunu kurduğunuz klasör büyük harf içeriyor. Bu da bir sorun. Ek olarak, 360 Total Securtiy'i kapatıp öyle deneyin.

Denedim fakat hiçbiri işe yaramadı.

Son düzenleme:

Denedim fakat hiçbiri işe yaramadı.
Oyunu 3. parti bir kaynak üzerinden eski sürümleri varsa oradan indirmeyi deneyin. Belki o sürümde kronik bir sorun vardır çünkü bu sorunu yaşayan baya kişi varmış. Steam'de oyuna sağ tıklayıp özelliklere girip betalar kısmından farklı bir beta sürümünden de deneyebilirsiniz.

Oyunu 3. parti bir kaynak üzerinden eski sürümleri varsa oradan indirmeyi deneyin. Belki o sürümde kronik bir sorun vardır çünkü bu sorunu yaşayan bayağı kişi varmış. Steam'de oyuna sağ tıklayıp özelliklere girip betalar kısmından farklı bir beta sürümünden de deneyebilirsiniz.

Beta indirdim fakat yine de işe yaramadı.

Peki işletim sistemimi Windows 10 yaparsam düzelir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı