Nasıl Amerika vatandaşı olunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam işte. :) Lifetime America! ;)
Hem Hüseyin'i de görürüz. :)

dwayne-the-lock-johnson-me-irl-22681024.png

images (3).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Neresinden tutsan elinde kalıyor dostum. Hakları o kadar yüksek ki Amerikalı kadınların ayrılmaya kalksan neyin var neyin yok vermek zorunda kalırsın, herkes kendi işini yapar vs vs.
Bu aşırı genel bir yorum oldu. :) Evlilik konusunda Türkiye'de, Amerika'dan pek farklı sayılmaz. Neyin var neyin yok veriyorsun. En azından benim gördüğüm bu şekilde. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrılma sebepleri gibi durumlarda falan Amerika'da hukuk daha iyi işliyor. Yani bir AB olmasa da birçok ülkeden daha iyi. Burada en önemlisi iki tarafında birbirini sevmesi ve anlayışlı olması. Bu da Elmasla, yakuta sahip olmak gibi. Ama, insan kendi fırsatını kendi yaratmalı birazda riske girmeli diye düşünüyorum.

Bu aşırı genel bir yorum oldu. :) Evlilik konusunda Türkiye'de, Amerika'dan pek farklı sayılmaz. Neyin var neyin yok veriyorsun. En azından benim gördüğüm bu şekilde. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrılma sebepleri gibi durumlarda falan Amerika'da hukuk daha iyi işliyor. Yani bir AB olmasa da birçok ülkeden daha iyi. Burada en önemlisi iki tarafında birbirini sevmesi ve anlayışlı olması. Bu da Elmasla, yakuta sahip olmak gibi. Ama, insan kendi fırsatını kendi yaratmalı birazda riske girmeli diye düşünüyorum.
Ben sadece yakınlarımın ve kendi yaklaşık 10 yıllık Amerika tecrübemi söyledim ama senin kararın saygı duyuyorum.

Ben sadece yakınlarımın ve kendi yaklaşık 10 yıllık Amerika tecrübemi söyledim ama senin kararın saygı duyuyorum.
Daha ayrıntılı muhabbet ederdik ama konu başlığı altında olunca çok daha fazla mesaj birikecek. Son cümlenizde tecrübe ettim dediğiniz için aksi bir şey söyleyemem. Bende sizin görüşlerinize saygı duyuyorum.

Biz Türkiye olarak genelde bize saldıran olursa karşılık veriyoruz. E bu da en doğal hakkımız. Sen ne zaman Türkiye'nin sömürgeci bir devlet olduğunu gördün? Ne zaman petrol ve ya başka bir kaynak için masumlara saldırdığımızı, teröristlere silah verdiğimizi gördün? Hayır yanlış anlama da bu konularda Türkiye ile ABD kıyaslanamaz bence. He dersen yanlışın var şunları şunları bilmiyorsun, o zaman söyle ben de öğreneyim.:)
He kardeşim Mısır bize saldırdı baktı yenemiyorlar saldıralım bari diye fethettik Mısır'ı. Kan döktük, kan verdik. Bir beylik, imparatorluk, devlet için harcanılanın bir kaçı.

He kardeşim Mısır bize saldırdı baktı yenemiyorlar saldıralım bari diye fethettik Mısır'ı. Kan döktük, kan verdik. Bir beylik, imparatorluk, devlet için harcanılanın bir kaçı.
Memlüklüler de o zamanlar çok yeteneksizdi be abi resmen tek yediler tüfek vardı bizde teknolojide öndeydik:kararsız:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı