Nasıl animasyon yapılır?

Kardeş o deneme sürümü. Tam sürüm ücretsizi yok onun. Adam ücretsiz program sormuş. Deneyip satın alacağım dememiş.
O zaman denemesini kullansın? Adam "tam sürüm" istememiş? Bundan iyisi varsa, buyur at.
Adobe kalitesini kullanıyor ki aylık, yıllık fiyatlandırmasını günlük 1-2 TL atarak bile alabilirsin.
Adam özellikle "Demo istemiyorum" diye belirtmemiş?
Deneme sürümü bile iş göre bir uygulama.
Yapacağı animasyon büyük ihtimalle resmi değildir zaten. Denemesini yapar.
Eğer yazdıysa göster? Yazmadığı sürece istediğimi önerebilirim.

O zaman denemesini kullansın? Adam "tam sürüm" istememiş? Bundan iyisi varsa, buyur at.
Adobe kalitesini kullanıyor ki aylık, yıllık fiyatlandırmasını günlük 1-2 TL atarak bile alabilirsin.
Adam özellikle "Demo istemiyorum" diye belirtmemiş?
Deneme sürümü bile iş göre bir uygulama.
Yapacağı animasyon büyük ihtimalle resmi değildir zaten. Denemesini yapar.
Eğer yazdıysa göster? Yazmadığı sürece istediğimi önerebilirim.
Valla Türkçe bildiğim kadarıyla adamın cümlesinden full beleş, her türlü kullanıma hazır ve ömür boyu bir kuruş ödemeden kullanabileceği bir program istediğini anladım. Ayrıca 2D değil de 3D animasyon kastetmiş de olabilir.

Valla Türkçe bildiğim kadarıyla adamın cümlesinden full beleş, her türlü kullanıma hazır ve ömür boyu bir kuruş ödemeden kullanabileceği bir program istediğini anladım. Ayrıca 2D değil de 3D animasyon kastetmiş de olabilir.
Ya abi (saygımdan diyorum. Bir konuda yaşım büyük demiştin.) adam belirtse zaten bende ona göre önereceğim. Belirtmediği için böyle öneriler yapıyorum. Arkadaş yanlış anlamasın ama benim anladığım şekil doğru bir anlama şekli. 3D veya 3B olduğunu belirtmemiş. Sınırsız bedava olacağını belirtmemiş ki belirtmediği için bende ona göre öneri yaptım. Gayet normal :).

Geri
Yukarı