Nasıl arkadaş edilinilir?

üye9999999

Femtopat
Daha fazla  
Çevremde bir sürü arkadaşım var ama sadece biri oyun oynuyor. Sizlerle oynayabilir miyim? Veya nasıl arkadaş olacağıma yardım eder misiniz? (Roblox, Minecraft, veya sizin istediğiniz oyunları oynayabilirim)

Oynadığınız online oyunlardan arkadaş edinebilirsiniz. Zor bir şey değildir herhalde.

Veya burada ki üyelerle arkadaş olabilirsiniz.

Ortaokul ve lise ortamlarında çevrenizdekiler maksimum 31 gibi şeylere gülen saçma kişiler olur. Arkadaş da vahiy ile inmeyeceğine göre internet ortamı üzerinden bulabilirsin. Mesela buraya "arkadaş arıyorum" tarzında konular açmak serbest.

Okul ortamlarında mizahı olmayan saçma erkeklerle arkadaşlık kurmak yerine kızları tercih edebilirsin.

Son düzenleme:
Ortaokul ve lise ortamlarında çevrenizdekiler maksimum 31 gibi şeylere gülen saçma kişiler olur. Arkadaş da vahiy ile inmeyeceğine göre internet ortamı üzerinden bulabilirsin. Mesela buraya "arkadaş arıyorum" tarzında konular açmak serbest.

Okul ortamlarında mizahı olmayan saçma erkeklerle arkadaşlık kurmak yerine kızları tercih edebilirsin.

Bizim okuldaki kızlar çok kaba hatta bir kere merhaba dediğim kız sevgilim var dedi sonra gitti sevgilisini çağırdı kavga edecektik az kala.
Oynadığınız Online oyunlardan arkadaş edinebilirsiniz. Zor bir şey değildir herhalde.

Veya burada ki üyelerle arkadaş olabilirsiniz.

Maalesef oynadığım oyunların kitlesi yabancı ırklarla dolu.
Gir bir tane oyun arkadaşı Discord sunucusuna oradan tanış insanlarla oyna bulursun zaten her türlü.

Bu tür sunucu önerebilme şansınız var mı?

Geri
Yukarı