Nasıl Bir Hayat Yaşamak İsterdiniz?

Ya dostum yemin ederim her seyi teknoloji ile iliskilendirme.
Sevdigim bir ese, güzel cocuklarima, sevdigim bir ise ve bana fazlasiyla yeten bir maasa sahibim. Fazlasini ve eksigini istemiyorum Allahima :)

Bunlar tam olarak mutlak mutluluk kaynağı değil ama olursa da insanı az da olsa mutlu etmeye yetiyor. Sonra tabi bu mutluluk da gidiyor:)

Hangi fotografa ihtiyacin var temin edelim hemen :)

Tam olarak mutluluk kaynagi nedir? Bunu kim bulmus? :)
Mutluluk kaynağı denen şeyi bu arkadaş bulmuş her halde. :D Abi kendi yüzünün fotoğrafını atar mısın tüm forum meraklı. :D

Ama bir RTX 2080 Ti olsa elimde biraz daha mutlu bir insan olurdum:)
GTX 9080 Ti bile olsa daha mutlu olmam Allahima :)
Mutluluk kaynağı denen şeyi bu arkadaş bulmuş her halde. :D Abi kendi yüzünün fotoğrafını atar mısın tüm forum meraklı. :D
Bu iletimi ilk defa yaziyorum; aslinda bu forumda saglam kafa ile sarki söylerken bile videom bile var. Kimse yorum bile yapmadi cünkü bu benimdir demedim. :)
Yüzler, mimikler, suretler önemli degil be ya. Sen gel ben sana bira ismarliyayim :)

Bu iletimi ilk defa yaziyorum; aslinda bu forumda saglam kafa ile sarki söylerken bile videom bile var. Kimse yorum bile yapmadi cünkü bu benimdir demedim. :)
Yüzler, mimikler, suretler önemli degil be ya. Sen gel ben sana bira ismarliyayim :)
Uçak parasını verirsen gelirim abi. @Jira İtalya'dan sonra Almanya'ya gidelim istersen ilk defa bira içeceğim. ;)

Hocam siz Almanya'nın neresindesiniz belki Almanya'ya gitme durumum olabilir baya uzun bir süre durmak için sizide bir görerimde sohbet ederiz :D

Direkt emekli olup sessiz, sakin ve huzurlu bir hayat yaşamak. Bir şirketim olmalı emeklilik hayatımı sürdürebilmek için. Aylık hesabıma en az 15K Euro yatmalı. Yurt dışı tatilleri ve hayallerimdeki sistem, ev ve araç yeter.
Günlük : Mercedes-Benz C63 2018
Sportif kullanım için şahsıma özel olarak üretilen diğer modellerden daha hızlı Tesla Model S. Arazide araç pek kullanmam ama Mercedes-Benz G serisi
Ev : ABD'nin en seçkin (elit) yerinde ev.

Amerika, Almanya, Fransa veya Rusya'da yaşamak isterdim. Yeter ki Türkiye'de yaşamayayım.
Ne yaptınız hocam, beterin beteri vardır.
Sadece biraz huzur istiyorum. Biz büfeciyiz, kışın okul yazın dükkan yapmaktan canım çıktı. Sadece bir 30 gün kadar yaşadığım şehirden uzaklaşmak istiyorum. Maddi değil manevi sebeplerden imkansız oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı