Nasıl daha yakışıklı olunur?

Saçına sakalına dikkat et; giyim çok önemli, tarzın olsun. Aksesuarlar küçük detaylar katar. Yav elin yüzün düzgünse doğuştan gelen çok da bir şey yok. Tamamen psikoloji ve özgüvenle alakalı kendini nasıl gördüğün. Dediğim gibi hayatına çekidüzen ver yeter.

Kız meselesinde de önemli olan iç güzelliktir ama dışını beğenmediğin birinin içini tanımak istemezsin. İçini de doldurmaya bak, kültürlü ol, boş adam olma. Yoksa kız seni beğenir, buluşmaya çıkarsınız orada içini görür bir daha da bakmaz yüzüne 😉

Yok ya. Boş değilim. Umarım değilimdir. Yani bence değilim ama tabii kimse kendisi ile ilgili bir şeyi bilemez. Dışarıdan görenler söylüyor.

ah be kardeşim haklı olmanı çok isterim de sana desem git bir arap ya da hintli ya da afrikalı birisiyle evlen desem nasıl evleneceksin ki onunla?İster istemez olmuyor o sanki.
Doğrudur hocam dolaylı yoldan ilişkiyi tabii ki etkiliyor ama önemli olan kafaların uyuşması, insanların birbirini tamamlamasıdır. Bana göre aşk ve kavuşmak kelimeleri tamamen farklı şeyler. Aşk; tek taraflı yaşanan ve gerçekleşip gerçekleşmemesi meçhul olan girdap çukurudur. Kaldı ki bu duygu kavuşmaktan çok daha fazla zevk verir insana. Kavuşmak ise iki insanın birbirini birer elma yarısı gibi tamamlamasıdır. Tabii ki kaba tabiri. Özetle insanın noksanlığını kimseye fark ettirmeden kapatmasına kavuşmak denir. Bu duyguyla birlikte "aşık seven, seven ise aşık oldu" sözü doğuyor. Ufak bir şiirden söz bırakmak istiyorum. Temennim her insanın hayatının bir köşesine bu sözü yazması.
"Meşru sevdalardan gayrı meşru acılar doğuyor kundaklara"
Güzellik yakışıklılık algısını tamamen kafanızdan atın demiyorum fakat en önemli kriteriniz bu olmasın. Aşk beden işi olsaydı insanın ruhu değil nedeni acırdı.

Doğrudur hocam dolaylı yoldan ilişkiyi tabii ki etkiliyor ama önemli olan kafaların uyuşması, insanların birbirini tamamlamasıdır. Bana göre aşk ve kavuşmak kelimeleri tamamen farklı şeyler. Aşk; tek taraflı yaşanan ve gerçekleşip gerçekleşmemesi meçhul olan girdap çukurudur. Kaldı ki bu duygu kavuşmaktan çok daha fazla zevk verir insana. Kavuşmak ise iki insanın birbirini birer elma yarısı gibi tamamlamasıdır. Tabii ki kaba tabiri. Özetle insanın noksanlığını kimseye fark ettirmeden kapatmasına kavuşmak denir. Bu duyguyla birlikte "aşık seven, seven ise aşık oldu" sözü doğuyor. Ufak bir şiirden söz bırakmak istiyorum. Temennim her insanın hayatının bir köşesine bu sözü yazması.
"Meşru sevdalardan gayrı meşru acılar doğuyor kundaklara"
Güzellik yakışıklılık algısını tamamen kafanızdan atın demiyorum fakat en önemli kriteriniz bu olmasın. Aşk beden işi olsaydı insanın ruhu değil nedeni acırdı.
çok haklısınız da ya bunun değeri ya gençken çok kaybetmiş,kaybetmenin sevmenin değerini en iyi bilen insanlar anlar ya da öbür türlü zamanın acı tecrübesi ile yaşlanınca anlar.Kısacası insan olarak kaldığımız sürece...Öbür türlü 60 yaşındaki adam da 30 yaşındaki kadınla param var diye evleniyor.Sözlerinin derinliğini anlayacak insanlarla karşılaşmamız dileğiyle hocam,günümüzü güzelleştirdiniz sözlerinizle.Ben de bunun üstüne bir söz eklemek istiyorum.

Leyla’ya sormuşlar:
— Senin ona olan sevgin mi daha büyük yoksa onun sana olan sevgisi mi ?
— Benim ona olan sevgim daha büyük demiş Leyla. Onun bana olan sevgisi meşhur oldu, benim ona olan sevgim ise gizli kaldı.

çok haklısınız da ya bunun değeri ya gençken çok kaybetmiş,kaybetmenin sevmenin değerini en iyi bilen insanlar anlar ya da öbür türlü zamanın acı tecrübesi ile yaşlanınca anlar.Kısacası insan olarak kaldığımız sürece...Öbür türlü 60 yaşındaki adam da 30 yaşındaki kadınla param var diye evleniyor.Sözlerinin derinliğini anlayacak insanlarla karşılaşmamız dileğiyle hocam,günümüzü güzelleştirdiniz sözlerinizle.Ben de bunun üstüne bir söz eklemek istiyorum.

Leyla’ya sormuşlar:
— Senin ona olan sevgin mi daha büyük yoksa onun sana olan sevgisi mi ?
— Benim ona olan sevgim daha büyük demiş Leyla. Onun bana olan sevgisi meşhur oldu, benim ona olan sevgim ise gizli kaldı.
Doğrudur hocam ellerinize sağlık. Umarım hayatınıza bedeninizden ziyade ruhunuzu ihtiyaçlarından eksik bırakmayacak biri çıkar zira boş bedenler aşk adı altında heba ediliyor.

Doğrudur hocam ellerinize sağlık. Umarım hayatınıza bedeninizden ziyade ruhunuzu ihtiyaçlarından eksik bırakmayacak biri çıkar zira boş bedenler aşk adı altında heba ediliyor.
umarım sizin gibi hayat bakış açısı olan insanlar karşımıza çıkar hocam zira her şeyin ışık hızında yaşanıp bittiği şu dünyada emek vererekten sevmenin ne demek olduğunu,özlemle beklemeyi bile unutmuşum ya.

Açıkçası sivilce için ben en başta ruşur taşı ve kil kullanmıştım.Ama bulması biraz zor olabilir ve kafan da karışabilir.Şimdi kafan karışmasın diye alt alta yazacağım

Neutregona Hyrdo Boost Yüz Temizleme Jeli(Yüzdeki kiri alır,gözenekleri açır,yüzü yumuşatır ve nemlendirir)

Garniger Hyaluronik Gül Jel Kremi(Yumuşatır,pürüzleştirir,parlatır,dengeler,nemlendirir ve korur)

Herbaderm Betasolution salisik asit(Bu yağlı ve karma ciltler içindir her cilt tipi için farklı ürünü vardır)=Gözenek,yağ,kir azaltır;siyah nokta ve renk ton düzensizliğini azaltır,cildi sıkılaştırır ve gözenekleri sıkılaştırır)

Imex=Sivilceleri kurutup küçültmek ve en önemli görevi de gün içinde o sivilceleri kapatıp yüzünüzün daha parlak ve beyaz görünmesini sağlar)Eczaneden satılıyor.Yazın kullanma

Acnemix=En etkili sivilce kurutma yöntemi aslında budur ama dediğim gibi her tipe uygun olmayabilir.Gece sürüp sabaha kadar kurup küçülüyordu ama dediğim gibi genel olarak satılır illa reçete şart değildir ama bazıları tahriş ettiğini söylemişti.Alacaksan çok az süreceksin bunu çok az alıp sivilcelerin olduğu yere hafif hafif dokunup ovalayaraktan.Ama sivilce sorunun çoksa bir dermolağa gidip sormakta daha faydalı olur.

Biraz pahalılar ama düşük üründekiler benim için hiçbir işe yaramıyordu o yüzden alacaksan kaliteli almakta fayda var.Bunlar hemen biten ürünler de değil o yüzen parasına değer olduğunu düşünüyorum.En azından yüz temizleme jeli ile imexi almak yardımcı olabilir.
Abla ben bu ikisini aldım. Baksana bi

Dosya Ekleri

• 20221002_092522.jpg
    20221002_092522.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 35
  • 20221002_092512.jpg
    20221002_092512.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı