Nasıl daha yakışıklı olunur?

Kendini konuşma konusunda geliştir, akıcı bir konuşma ilk karşılaşmada kesinlikle akılda kalır. Kendine yakışan saç modelini bul gidip de tas kafa kestirme, varsa kaşlarını al. Dişlerini fırçalara, giyi mine dikkat et, bakımlı ol. Bunlar seni ülkedeki çoğu erkeğin önüne geçirir.

Ya çoğu arkadaşım küpe sana yakışır diyor bazıları karı gibi küpe mi takcan diyor
Sınıftaki çoğu kişi zincir kolye yakışır diyor, bazıları Olm taki karı işi diyor.
Sivilce kremi falan kullanmaya başladım. Umarım etkisi olur.

Bakımlı ol, yüz şekline/ tipine uygun bir saç stili bul ve giyim kuşamına dikkat et.
Ya aslında kısa saç yakışıyor bana ama kısa kestirdiğimde baya bir kişi yakışıyor dedi hatta baya bi kişi dedi. Sınıfın zorbasi bile dedi. Ama yaz bitmesine 1 hafta kala uzun saç fln yapmıştım. Geriye felan atmıştım. Kadın bir hoca yakışıklı fln dedi. Vallahi ergenlik hormonlarım beni tereddüte bıraktı.

Ya çoğu arkadaşım küpe sana yakışır diyor bazıları karı gibi küpe mi takcan diyor
Sınıftaki çoğu kişi zincir kolye yakışır diyor, bazıları Olm taki karı işi diyor.
Sivilce kremi falan kullanmaya başladım. Umarım etkisi olur.

Ya aslında kısa saç yakışıyor bana ama kısa kestirdiğimde baya bir kişi yakışıyor dedi hatta baya bi kişi dedi. Sınıfın zorbasi bile dedi. Ama yaz bitmesine 1 hafta kala uzun saç fln yapmıştım. Geriye felan atmıştım. Kadın bir hoca yakışıklı fln dedi. Vallahi ergenlik hormonlarım beni tereddüte bıraktı.
Aksesuarlar çok önemli değil bence.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı