Hocam elinize sağlık çok güzel açıklamışsınız karar vermemede baya yardımı olacak. Birde bu kulaklığın jack'ı direk bilgisayara giriyormu yoksa ek birşey almamız mı gerekli ?

Ek bir şey almaya gerek yok direkt giriyor. Ayrıca kulaklık tarafında da jak var yani kablo çıkartılabiliyor. 2-3 sene sonra kabloda temassızlık var diye uğraştırmaz yani. Kabloyu değiştirir kullanmaya devam edersiniz.

Ben gümrük vergi sınırı artmadan almıştım. EBK arkadaşımızın tavsiyesi de oyun için iyi bir kulaklık. Fazla masraf istemezseniz tercih edebilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim @EBK Bey. Bu kulaklıklar arasında sennheiser hd 280 vs 5xx serileri ile beyerdynamic 7,8,9 serileri ve audio technica atx50,70 serileri hakkında bilginiz var mı farkları nedir
Mesajınızı yeni görüyorum, geç cevap verdiğim için üzgünüm. Sennheiser'in HD 5XX ve ya Beyerdynamic'in DT {7,8,9}XX serilerinden kendinize uygun gördüğünüz modeli almanızı önerebilirim.

Cevabınız için teşekkür ederim @EBK Bey. Bu kulaklıklar arasında sennheiser hd 280 vs 5xx serileri ile beyerdynamic 7,8,9 serileri ve audio technica atx50,70 serileri hakkında bilginiz var mı farkları nedir
ATX - 700 ve 500 modellerinin ses sahneleri piyasanın en geniş sahnesine sahip modellerdir fakat düşük frekansları çok zayıftır. HD 280 diğer kulaklıklara göre daha alt katmanlarda yer alıyor. Hd 500 serisi ise her yönden çok dengeli bir seri (konfor, fiziksel kalite, ses...). Beyerdynamic'in DT serisi ise benim favorilerimdendir; 770, 880, 990 ses imzalarına göre ve Pro/Premium olarak ayrılır, araştırıp bulabilirsiniz.

Peki amfisiz uygun olan sennheiserın veya beyerdynamicin önereceginiz modeli var mıdır . Sahne aralığı geniş bass ve tiz ses kalitesi yüksek oyun müzik film için .

ATX - 700 ve 500 modellerinin ses sahneleri piyasanın en geniş sahnesine sahip modellerdir fakat düşük frekansları çok zayıftır. HD 280 diğer kulaklıklara göre daha alt katmanlarda yer alıyor. Hd 500 serisi ise her yönden çok dengeli bir seri (konfor, fiziksel kalite, ses...). Beyerdynamic'in DT serisi ise benim favorilerimdendir; 770, 880, 990 ses imzalarına göre ve Pro/Premium olarak ayrılır, araştırıp bulabilirsiniz.

@EBK öncelikle belirtmek isterim ki konunuzu çok beğendim. Oyun performansı daha iyi olan 300 TL seviyelerinde kulaklık arıyorum. Kulak üstü de olabilir arkası açık veya kapalı, kulak içi de olabilir. Genellikle müzik, film, oyun oynarım ama oyun ağır basıyor.

@EBK öncelikle belirtmek isterim ki konunuzu çok beğendim. Oyun performansı daha iyi olan 300 TL seviyelerinde kulaklık arıyorum. Kulak üstü de olabilir arkası açık veya kapalı, kulak içi de olabilir. Genellikle müzik, film, oyun oynarım ama oyun ağır basıyor.

Buyrun hocam banada EBK tarafından önerilen bu fiyat segmentinin en iyi kulaklığı,

Superlux HD668B Studio-Kopfhörer: Amazon.de: Musikinstrumente
https://www.amazon.de/Superlux-HD66...id=1490577834&sr=8-1&keywords=superlux+hd668b
Hatta size mikrofonda önereyim çoğu oyun kulaklığından daha iyi bir oyun kulaklığına sahip olun. Film ve müziklere değinmiyorum bile çünkü oyun kulaklıkları yanına bile yaklaşamaz.

Zalman ZM-MIC1 Mikrofon mit Mikro-Clip: Amazon.de: Computer & Zubehör

Ama bu siparişinizi isterseniz birşeyler daha ekleyerek 49€ veya üstüne tamamlayın ki kargo bedavaya gelsin. Aslında birtanede ampfi görevide görebilecek bir ses kartı alırsanız daha iyi olur çünkü kötü bir onboard (anakartın üstündeki kendi ses kartı) kullanıyorsanız kulaklığın ohm'u yüksek olduğundan tam performans alamaya bilirsiniz.

Buyrun hocam banada EBK tarafından önerilen bu fiyat segmentinin en iyi kulaklığı,

Hatta size mikrofonda önereyim çoğu oyun kulaklığından daha iyi bir oyun kulaklığına sahip olun. Film ve müziklere değinmiyorum bile çünkü oyun kulaklıkları yanına bile yaklaşamaz.

Ama bu siparişinizi isterseniz birşeyler daha ekleyerek 49€ veya üstüne tamamlayın ki kargo bedavaya gelsin. Aslında birtanede ampfi görevide görebilecek bir ses kartı alırsanız daha iyi olur çünkü kötü bir onboard (anakartın üstündeki kendi ses kartı) kullanıyorsanız kulaklığın ohm'u yüksek olduğundan tam performans alamaya bilirsiniz.
Peki CS:GO performansı nasıl ve diğer FPS oyunlarındaki ?

Türkiye' den satın alabileceğim bir kulaklık önerebilir misiniz ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı