Nasıl Dünyaya Geldiğinizi Nasıl Öğrendiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sykprsky

Hectopat
Daha fazla  
Küçükken anne-babalarımıza ''ben nasıl oldum?'' veya ''beni nasıl dünyaya getirdiniz?'' diye mutlaka sormuşsunuzdur. :) Onlarda size muhtemelen ''seni leylekler getirdi'' veya ''senin tohumu ekik sonrada sen çıktın'' şeklinde cevaplar vermişlerdir. Ama sanırım burda hepiniz gerçekte nasıl dünyaya geldinizi biliyorsunuzdur :D . Sizden istediğim nasıl dünyaya geldinizi nasıl öğrendinizi yazmanız. Ben başlıyorum: Kuzenim söyledi. Sizde yazın.

Valla ne yalan söyliyim hiç merak etmedim. Sanki doğduğumdan beri nasıl doğduğumu biliyordum. Babam benim doğduğum günkü anların hepsini kamerasına çektiği için 3-4 yaşımdan beri biliyordum. Tepkim hiçbir şey olmadı çünkü sonuçta insan insanla olursa yavru meydana gelir dedim. Mesela çizgi filmlerde vs hayvan annelerin doğum anlarında aynı cins bir hayvan dünyaya getirdikleri için leylek gibi saçma şeyler beni kandıramazdı. Onun dışında ise işin detayını 6-7 yaşında babamın bilgisayarındaki +18 içerikleri saf saf şekilde izlerken öğrendim maalesef ve o gün iğrendim :(.

Hiç sormadım hiç merakta etmedim,babam sordu merak etmiyor musun diye etmiyorum dedim anlattı başkalarından öğreneceğine benden öğren dedi öyle öğrendim 5.sınıftayken.

Valla ne yalan söyliyim hiç merak etmedim. Sanki doğduğumdan beri nasıl doğduğumu biliyordum. Babam benim doğduğum günkü anların hepsini kamerasına çektiği için 3-4 yaşımdan beri biliyordum. Tepkim hiçbir şey olmadı çünkü sonuçta insan insanla olursa yavru meydana gelir dedim. Mesela çizgi filmlerde vs hayvan annelerin doğum anlarında aynı cins bir hayvan dünyaya getirdikleri için leylek gibi saçma şeyler beni kandıramazdı. Onun dışında ise işin detayını 6-7 yaşında babamın bilgisayarındaki +18 içerikleri saf saf şekilde izlerken öğrendim maalesef ve o gün iğrendim :(.

Babalar p*rno videoları izlemez, yalan söyleme bakim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah'in beni camurdan yarattigini saniyordum. Kiz arkadasim anlatinca öğrendim gerçeği.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı