Nasıl güçlü olabilirim?

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 536

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. 15 yaşındayım ve 90 kiloyum. Fakat boyum 1.80'den uzun olduğu için iri olarak gözüküyorum. Çok da kilolu olarak gözükmüyorum. Sadece göbek biraz var. :) sorunum güçlü olamamam. Güçlü olmak istiyorum. Eğer kilom ve boyum varsa bunun da hakkını vermek istiyorum. Kendimi savunmayı istiyorum. Yumruk atmayı istiyorum. Okulda bana karışan olursa eğer, kendimi korumak istiyorum. Sizce nasıl bunları gerçekleştirebilirim *

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var sorun şu ben 1.70'im 80 kiloyum.

Tek tavsiye, "Go to gym brooooo". Spor ve zaman ile kendini istediğin yere alabilirsin.

Ağırlık çalışmaları sizi güçlendirecektir ama eğer fitness'a başlayacaksanız ağırlığa değil estetiğe önem verin. Estetikle birlikte güç de kazanırsınız zaten ve hem estetik görünür daha çekici olursunuz.

Öz güven lazım ve karşındakin senin cüssenden korkması gerek karşı tarafa kendi ilk başta pısırık olarak gösterirsen zaten en başta kaybediyorsun.

Arkadaşlar merhaba. 15 yaşındayım ve 90 kiloyum. Fakat boyum 1.80'den uzun olduğu için iri olarak gözüküyorum. Çok da kilolu olarak gözükmüyorum. Sadece göbek biraz var. :) sorunum güçlü olamamam. Güçlü olmak istiyorum. Eğer kilom ve boyum varsa bunun da hakkını vermek istiyorum. Kendimi savunmayı istiyorum. Yumruk atmayı istiyorum. Okulda bana karışan olursa eğer, kendimi korumak istiyorum. Sizce nasıl bunları gerçekleştirebilirim *
Kas yaparak

Yeni konular

Geri
Yukarı