Nasıl havalı olunur?

Hocam bu havalı değil çok kasıntı duruyor oturuş tarzından tut konuşmasına kadar ağzının ortasına yapıştırasın geliyor hocam havalı olmak istiyorsanız bu kadar kasmanıza gerek yok herkesle kızlarda dahil çok rahat konuşun bakımınıza ve giyim tarzınıza dikkat edin yeter.

Her gün ortalama 29 kere sövdüğüm adamı benzemeye çalışıyorsun. İlgi çekmenin bu kadarı...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyurun, arkadaşın kendi elinden nasıl "alfa" olunacağına dair video. Bunu izledikten sonra süper düper mega ekstrem havalı olacağınızı düşünüyorum. Veya burada söyleyemeyeceğim şeylere benzeyebilirsin.

Hiç de karizma değil, bu adam ne üretiyor da havalı geliyor?

Bunun gibiler izliyor bu insanları,acaba konu sahibinin yaşı kaç.

Bunlar havalıysa havalı olmak terimini tekrar sözlüklere ekletin.

Havalı bir insan bir alan içinde ustadır ve o alanı icra eder.

Mesela araba süren insanlar veya çok iyi satranç oynayan işiler.
Ve tarzları vardır. Yani karizmatiktir.

Lucifer izlersen en son tarz değil kendini hayran siteleri içinde ürün avlıyorken bulabilirsin.
Son olarak konunun ilk yazılarını okuyunca gülmekten haykırdım cevaplanan mesajlar çok saçma. 🤣

Kanalına bir bakayım dedim de herkese sallıyor sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Üff çok havalı aşırı özendim üf böyle bir şey olamaz. Aman Allahımmmmmmm (!)

Yorekok abimiz çok daha iyi anlatmış nasıl alfa olunacağını.

Şaka bir yana bu videoyu izlersen düşüncenin ne kadar cringe olacağının farkına varırsın.

Geri
Yukarı