Nasıl hikaye yazılır?

Razeboss

Femtopat
Selam arkadaşlar.
Edebiyat hocası en az 2 sayfa hikaye yazma ödevi verdi.
Hikayeye göre puan verecek pazartesi teslim edeceğiz ama ben nasıl bir hikaye yazacağım bilemiyorum. Hikaye konusu bulamadım, yardımcı olur musunuz?

Polorchen

Centipat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar.
Hikayeye göre puan verecek pazartesi teslim edeceğiz ama ben nasıl bir hikaye yazacağım bilemiyorum. Hikaye konusu bulamadım, yardımcı olur musunuz?
Bir 3. dünya ülkesinde yaşayan ve kendini teknoloji hakkında geliştirmek isteyen ve büyük projeleri olan bir çocuk hakkında yazabilirsin.

Yer
keko lara 50kr dağıtıyor
Selam arkadaşlar.

Türkiye'ye kaçak giren 2 suriyelilerin 4.villasını nasıl aldığının macerasını anlat

KS
KS
R

Razeboss

Femtopat

2000ligenç

Centipat
Bence önce olayı kurgulayın, yani hikayenin konusunun ne olacağına olayın ne olacağına falan karar verip iyi güzel ve sürükleyici bir konu bulun, sonrada yazmaya başlarsınız, şu anda aklıma önerebilecek bir konu gelmedi ama sizin çok iyi konular ve çok iyi hikayeler yazacağınıza eminim :) hobi olarak hikaye yazıyorsanız bence çok iyi, benim hikaye yazma yeteneğim olsaydı bende yazmak isterdim açıkçası :) bu arada tekrardan başarılar dilerim.

Yeni konular

Yukarı