Nasıl kilo alınır?

Arkadaşlar, boyum 175 kilom 52. nasıl kilo alabilirim? Ne ağırlıklı beslenmem lazım? Lise 2'deyim ve yaşıtlarımın kilosunu kıskanır oldum. Yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Her gün Fast food yemelisiniz. Doğru dozda yerseniz. Ağır yaşamlara bile katılabilirsiniz.

Hocam uraşırım yeter ki sağlıklı bir şekilde kilo alayım. Yaptığım testte 2651 kaloriye ihtiyacım varmış günde şimdi yiyeceklerde ki kaloriyi hesap edip ona göre günlük kalori ihtiyacımın fazlasını yemem gerek doğru mu?

O kalori biraz fazla geldi bana, sadece kaloriyi değil protein, karbonhidrat, yağ düzenli gitmeliki yağ oranını koruyup yağlanmadan çatlaklar oluşmadan kilo alabilesin.
Bu Linkten kalori hesabınızı bir daha yapın.

O kalori biraz fazla geldi bana, sadece kaloriyi değil protein, karbonhidrat, yağ düzenli gitmeliki yağ oranını koruyup yağlanmadan çatlaklar oluşmadan kilo alabilesin.
Bu Linkten kalori hesabınızı bir daha yapın.

Hocam çıkan sonuçlar aşağıda ki görselde görünüyor.
Screenshot_20210912-120114_Samsung Internet.jpg

Diyetisyen + spor salonu. Şu sokak ağzıyla yanıt verenlere aşırı sinir oluyorum. Kilo almak o kadar da kolay değil. Kolay olsa zaten şimdiye kadar alırdı. Dolu bir su bardağına daha fazla su dolduramazsınız, bu iş uzmanlar yardımıyla sağlanabilir.

Geri
Yukarı