Nasıl kilo alınır?

Kurtuluş1212

Femtopat
16 yaşında 175 boyunda 48 kiloyum. Kısa sürede normal bir kiloya ulaşmak için ne yapmalıyım? Çok zayıfım ve artık alay konusu olmaktan bıktım. İdeal kilom kaçtır? Nasıl kilo alırım?

70-60 kilo oluyorlar bu boylarda. Ara öğünleri çoğalt çok bozmaz ise tatlıda ye.
Kalorili yiyeceklere yönel. Fakat bunu alışkanlık haline getirme bu sefer de zayıflamak için çabalamak zorunda kalırsın.

Ogun sayini artirabilir ve daha kalorili seyler secebilirsin.
Çok yemeye çalışıyorum, pc başından kalkmayıp hareketsiz kalmaya çalışıyorum fakat 1 senede anca 5 kg aldım.

70-60 kilo oluyorlar bu boylarda. Ara öğünleri çoğalt çok bozmaz ise tatlıda ye.
Kalorili yiyeceklere yönel. Fakat bunu alışkanlık haline getirme bu sefer de zayıflamak için çabalamak zorunda kalırsın.
Şu sıralar burger falan gömmeye çalışıyorum ama alamıyorum. Çoğu zayıf arkadaşım şu an normal hatta bazıları kilolu bile oldu fakat ben nedense çok zayıf kaldım. :(

Çok yemeye çalışıyorum, PC başından kalkmayıp hareketsiz kalmaya çalışıyorum fakat 1 senede anca 5 kg aldım.

PC başında hareketsiz kalma ye iç dışarıda çık böyle alışkanlıklar ileride sıkıntılar çıkarır 3 ana öğün 3 ara öğünle 2ayda 5kilo aldım. Ve sporla daha hızlı kilo alabilirsin.

Öyle bir şey yapma. Hareketsiz yaşam çok sağlıksız bir olay. Diyetisyene başvurabilirsin.
Halihazırda bir doktora gidiyorum. Eczaneden böyle çikolatalı süt tarzı vitaminli bir şey veriyor fakat alamıyorum. Pandemi de boyum kısaydı hafif normale kiloya yaklaşmıştım. Boyum uzayınca o da gitti. Zayıflık güzel tabii kilolu olmaya göre fakat, çok güçsüz ve çirkin görünüyor...

PC başında hareketsiz kalma ye iç dışarıda çık böyle alışkanlıklar ileride sıkıntılar çıkarır 3 ana öğün 3 ara öğünle 2ayda 5kilo aldım. Ve sporla daha hızlı kilo alabilirsin.
Nasıl bir sıkıntı çıkartır ki? 1 senedir böyleyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı