Nasil kilo verebilirim?

248615

Hectopat
Arkadaşlar selamünaleyküm. 188 boy 85 kgyim 10 kilo vermek istiyorum. Klasik şeyler demeyin (diyetisyen vs) yürüyüş yapıyorum. 10 bin adım bazen 50.000 adım. YKS bitsin spora başlayacağım. Sizce nasıl besleneyim? Şimdiden teşekkürler.

Kalori açığı, yağlı yiyeceklerden uzak durmak bu işin başında gelir. Onun dışında kardiyo yapın. İnternete kalori hesaplama yazın çıkan kaloriden 600 eksik alın. Telefona fatsecret gibi uygulamalar indirip kalori sayımı yapın. Hızlıca verirsiniz.

Şu sorularımı cevaplarsanız tavsiyelerimi size ileteceğim.

Yaşınız kaç?
(spor, İş harici) Günlük aktiviteleriniz ne kadar hareketli?
Spor yapıyor musunuz? Yapıyorsanız nedir ve haftada kaç gün?
Bir işe sahipseniz bu iş ne kadar hareketli?

Arkadaşlar selamünaleyküm. 188 boy 85 kgyim 10 kilo vermek istiyorum. Klasik şeyler demeyin (diyetisyen vs) yürüyüş yapıyorum. 10 bin adım bazen 50.000 adım. YKS bitsin spora başlayacağım. Sizce nasıl besleneyim? Şimdiden teşekkürler.

Tuz ve şekeri bırakın. Saat 7'den sonra hiçbir şey yemeyin, yemeklerden sonra şınav, mekik ve biraz koşu yapın 5-10 dk verirsiniz.

Sen su oruçu yapıyordun. Ve kilo vermek için yapmadığını söylemiştin. Ne oldu yapmamaya karar verdin?

Kalori açığı yap. Dengeli beslen şekerli ve asitli yiyecek ve ye içeceklerden uzak dur. Ve spor yap.

Sen su oruçu yapıyordun. Ve kilo vermek için yapmadığını söylemiştin. Ne oldu yapmamaya karar verdin?

Kalori açığı yap. Dengeli beslen şekerli ve asitli yiyecek ve ye içeceklerden uzak dur. Ve spor yap.
2 gün yeter 🤠 daha fazlası zararlaymış bi makale okumuştum orada yaziyordu

2 gün yeter 🤠 daha fazlası zararlaymış bir makale okumuştum orada yaziyordu.
Ben sana söyledim diye zevkimden zararlı diye söylemedim. Kendim 5 gün denediğim için zararlı dedim. Tavsiyem bir daha böyle saçma sapan şeylere bakma bile. Dengeli beslen, sağlıklı yağlar kullan. Yağ yakmak için kalori açığı bırak. İyi bir ağırlık antrenmanı yap hem vücudun şekli düzgün olur özgüvenin artar.

Kalori açığı, yağlı yiyeceklerden uzak durmak bu işin başında gelir. Onun dışında kardiyo yapın. İnternete kalori hesaplama yazın çıkan kaloriden 600 eksik alın. Telefona fatsecret gibi uygulamalar indirip kalori sayımı yapın. Hızlıca verirsiniz.
Eyvallah dostum
Ben sana söyledim diye zevkimden zararlı diye söylemedim. Kendim 5 gün denediğim için zararlı dedim. Tavsiyem bir daha böyle saçma sapan şeylere bakma bile. Dengeli beslen, sağlıklı yağlar kullan. Yağ yakmak için kalori açığı bırak. İyi bir ağırlık antrenmanı yap hem vücudun şekli düzgün olur özgüvenin artar.
Eyvallah dostum yks hhayırlısıile.gecsin spora başlıcam zaten tavsiyen için sağ ol
Şu sorularımı cevaplarsanız tavsiyelerimi size ileteceğim.

Yaşınız kaç?
(spor, İş harici) Günlük aktiviteleriniz ne kadar hareketli?
Spor yapıyor musunuz? Yapıyorsanız nedir ve haftada kaç gün?
Bir işe sahipseniz bu iş ne kadar hareketli?
Yaş 18 19a girecem 2 ay var dershane gidip geliyom rahat bi 15.000 bin adım spor yapmiyom ama sınav bitince yapicam günlük 4.5 5 litreye yakın su iciyom

Yeni konular

Geri
Yukarı