Nasıl siyasetçi olunur?

Xanap

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlarım.
Ben 17 yaşındayım, seneye muhasebe dalından mezun olacağım Allah'ın izniyle. Ben siyasete girmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. Doğrusu gençlik kolları vs. var, oradan güzel bir yerlere gelebilir miyim?

Örnek tam bilmiyorum ama hani büroda başkandır, işte bir kuruluşun başkanı, yetkilisi veya milletvekili olabilir miyim?

Kan bağı ile. Eğer bu yoksa açıkçası olama ihtimalin yok gibi ama parti gençlik kolları da önünü açabilir. Veya bağımsız bir şekilde kendini 80 milyona duyurabilirsin ama bunu yapabilen de yok gibi. En son Necmettin Erbakan başardı.

Kan bağı ile. Eğer bu yoksa açıkçası olama ihtimalin yok gibi ama parti gençlik kolları da önünü açabilir. Veya bağımsız bir şekilde kendini 80 milyona duyurabilirsin ama bunu yapabilen de yok gibi. En son Necmettin Erbakan başardı.

Sadece bir partide kadın kolları başkanı mı çalışanımı ne var.

1)torpilin olmalı.
2)iyi yalan söylemelisin.

Yetersiz. Cuma namazı kılmalısın, elhamdülillah demelisin, şükretmelisin, ülkecek zor dönemlerden geçmelisin, ve bir de kritik bir şey, buzdolabın olmalı. Tercihe göre uzun olabilirsin.

Bir partinin gençlik kolı veya alt yapısı üzerinden gir yüksel.

Ağızın iyi laf yapmalı.

Torpil dediğiniz para mı çok istiyorlar mı ki 😂

Yetersiz. Cuma namazı kılmalısın, elhamdülillah demelisin, şükretmelisin, ülkecek zor dönemlerden geçmelisin, ve bir de kritik bir şey, buzdolabın olmalı. Tercihe göre uzun olabilirsin.

Siyasetçi olmak için gereken malzemeler:
1-siyasetçi amcan veya dayın olmalı.
2-1. madde yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı