Nasılsın abi?

Abi sen 2010 yılında CHIP dergisinde değil miydin? Duruyor o dergiler bende ve bazı makalelerde Recep Baltaş yazdığını hatırlıyorum.

Doğrudur. 2018 yılına kadar da LEVEL'da yazılarım var...

Technopat'ın atası olan AlternatifBlog'u o dönemde kurmuştuk. O yüzden bu üyelik tarihinde bir yanlışlık yok. Hatta Konu Dışı'nın üst kategorisinin adı dikkat edersen Alternatif Hayat'tır. Sosyal'de kapsamlı hikaye var. Araştırırsan taşlar yerine oturur :)

Abi sen 2010 yılında CHIP dergisinde değil miydin? Duruyor o dergiler bende ve bazı makalelerde Recep Baltaş yazdığını hatırlıyorum.
2010 denilmesinin nedeni TapTaze ve AlternatifBlog zamanları.

Düzenleme : @Recep Baltaş ile aynı anda yazmışım :)

Bunu bilen sayısı herhalde bir elin parmaklarını geçmez. Biraz daha geri gidersen CHIP'te staja başlama hikayemi bile yazarsın yani :D
Teyzenizin önerisi miydi? Öyle bir şeyler diye biliyorum :)

Düzenleme :
@Recep Baltaş
TapTaze aşağıdaki siteydi sanırım :)

Son düzenleme:
Teyzenizin önerisi miydi? Öyle bir şeyler diye biliyorum :)

Ablamın. Kendisinin şu anda İmam Hatip'te Arapça Öğretmenliği yapıyor olması da ayrı bir ironidir...

Ablamın. Kendisinin şu anda İmam Hatip'te Arapça Öğretmenliği yapıyor olması da ayrı bir ironidir...
Ben de bir akrabanız diye biliyordum öyle aklımda kalmış.

Bana kalırsa aslında ironik bir durum yok. Asıl önemli olan insanların görüşlerinin ne olduğuna bakılmaksızın ileriye yönelik sunulan fikirlerine belirli ölçülerde değer vermektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı