Nasılsınız?

Evet, 1 ay boyunca banlıydım ve pek fazla forumda aktif olamıyordum. Ve sonunda banım kalktı 🥳 nasılsınız iyi misiniz? Ben yokken ne oldu ne bitti, ne değişti?
Bende 2 hazirandan 2 temmuza kadar banlıydım. Sen hangi tarihler arası ban yedin?

Almak istediğim sisteme daha 5 gün var ancak o zamana stok kalır mı bilmiyorum bu yüzden endişeli ve gerginim.
Sen en azından bir sistem alacaksın.
Benim hiç imkanım yok artık üzüntüden tüm duygularım iflas etti. Umarım istediğin sistemi alırsın.

YKS 2022 sonuçlarımı bekliyorum. Zor bir yıldı.

Dun bir frappe ictim vallahi midemin icine etti. Dun geceden beri mide bulantisi cekiyorum 😄

Siz nasilsiniz?

Hayırlı olsun. Tekrar hoş geldin.
Teşekkür ederim, hoşbuldum.

Bende 2 hazirandan 2 temmuza kadar banlıydım. Sen hangi tarihler arası ban yedin?

Sen en azından bir sistem alacaksın.
Benim hiç imkanım yok artık üzüntüden tüm duygularım iflas etti. Umarım istediğin sistemi alırsın.
1 haziranda ban yedim ve bu sabah açılmış. Aslında aynı zamanda 2 şeyden ban yedim. Birisi bir gün diğeri 1 ay. Bu sabah saat 9 sularında banım açılmış.

Çarşambayı perşembeye bağlayan gece hastalanıp acile gittim, birkaç gündür de dinleniyorum. Çok şükür, iyi toparladım. Sen nasılsın?
Geçmiş olsun hocam. Teşekkürler, ben de iyiyim.

Ne yaptınız da 1 ay ban yediniz? Merak ettim açıkçası. 😅
İkinci* sayfada neden yediğimi açıklamıştım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı