Nasus için hangi item daha mantıklı?

Q stacklayıp milleti sopalayacaksan (Dayanıksız ama eğlenceli), Üçlü Kuvvet + Edebi Kılıç + Can Biçen + Saldırı hızı eşyası olabilir + Lich Boğan (Şuan oynamıyorum ama 2018-2019 sezonlarında bu dizilime benzer bir dizilim ile rakipleri yavaşlattıktan sonra Q açıp tıklayınca yok olan çok arkadaş var.)

Tabi işin troll kısmı burası...Dün oyuna gireyim dedim, eşya adları, simgeleri değişmiş veya yeni itemler gelmiş; menüye doğal olarak yabancı kaldım, sinirlenip çıktım.

Q stacklayıp milleti sopalayacaksan (dayanıksız ama eğlenceli), üçlü kuvvet + edebi kılıç + can biçen + saldırı hızı eşyası olabilir + lich boğan (şu an oynamıyorum ama 2018-2019 sezonlarında bu dizilime benzer bir dizilim ile rakipleri yavaşlattıktan sonra Q açıp tıklayınca yok olan çok arkadaş var.)

Tabi işin troll kısmı burası...Dün oyuna gireyim dedim, eşya adları, simgeleri değişmiş veya yeni itemler gelmiş; menüye doğal olarak yabancı kaldım, sinirlenip çıktım.

Ben klasik dk 15'e kadar stack kasıp daha sonra ölmeyen saldırı hızı yüksek TF taşıyan cinsden kasıyorum buna yönelik bir Build arıyorum.
Blitz'de 1ST item divine sunderer gözüküyor ancak pick ve Win Rate düşük. Tier listte 4. seviye.

Başka listede yok ama sezon yeni olduğu için Build'ler biraz az en iyisi yeni meta oluşturmak :D .

Geri
Yukarı