Native (Modüllü) G-Sync / 27" IPS Panel Monitör önerisi

EmreGUGU

Hectopat
Evet yeni bir monitör almaya karar verdim ve Native G-Sync özelliği olsun istiyorum. Yani içinde modül olan monitörler.

IPS panelde niye ısrar ediyorum bilmiyorum ama diğer panel önerilerine de açığım (eğer nedenini belirtirseniz sevinirim başka panel seçimleri için).

27" boyut ise olmazsa olmazımdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 200TL daha artarsa LG'nin harikulade bir monitörü var. Kesinlikle öneririm.

Technopat'ta incelemesini yaptı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Freesync yazıyor burda. Benim istediğim monitörde modüllü G-Sync olmalı. Modullü G-sync monitörlerde bildiğim kadarıyla Freesync özelliği olmuyor. O yüzden önerdikleriniz benim istediğim özellikler dışında kalıyor.

Freesync yazıyor burda. Benim istediğim monitörde modüllü G-Sync olmalı. Modullü G-sync monitörlerde bildiğim kadarıyla Freesync özelliği olmuyor. O yüzden önerdikleriniz benim istediğim özellikler dışında kalıyor.
FreeSync destekleyen çoğu monitörde G-SYNC açılabiliyor artık. Ayrıca LG'de G-SYNC var. AOC'da ise FreeSync Premium var, G-SYNC açmada sıkıntı yaşamazsınız.

Bütçe 200TL daha artarsa LG'nin harikulade bir monitörü var. Kesinlikle öneririm.

Technopat'ta incelemesini yaptı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
freesync destekli buda aynı zamanda. Bildiğim üzere Gsync modullü monitörlerde aynı zamanda freesync bulunmuyor. Freesync ve gsync varsa monitörde o monitör Native(modullü) olmuyor.
FreeSync destekleyen çoğu monitörde G-SYNC açılabiliyor artık. Ayrıca LG'de G-SYNC var. AOC'da ise FreeSync Premium var, G-SYNC açmada sıkıntı yaşamazsınız.
Sizin bahsettiğiniz G-Sync Adaptive oluyor. Yani içinde mocul bulunan G-Sync değil. Modullü ve modulsüz arasında fark olduğunu bu forumda okuyarak araştırmıştım daha önceden.

Yeni konular

Geri
Yukarı