Natron Abi bulundu

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Ben şahsen ailemden biriymiş gibi üzüldüm, kendisini çok severdim. Kendisi maalesef artık geri dönemeyeceğini açıkladı videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şahsen ailemden biriymiş gibi üzüldüm, kendisini çok severdim. Kendisi maalesef artık geri dönemeyeceğini açıkladı videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kızma fakat Natron kim?

Bir ara öldü haberi bile çıkmıştı. Trafik kazasında vefat eden bir kişinin Natronabi olduğu düşünülmüştü. Ben de yıllarca Jailbreak oynadım, Natronabi bir başkaydı.

Harita yapımcısının kim olduğunu hatırlamıyorum, Jailbreak oynamayalı bayağı oldu ama telif atma hakkına sahip. En basitinden Wolfteam'da oyunda hile videosu çekenlere telif atıyordu. Atma hakkına sahipler kısacası. Sonuçta içerik Wolfteam'a ait, video yapımcıları onun üzerinden video çekiyor sadece. Eğer isterlerse oyun yapımcıları YouTuber'lere telif atabilir, atamaz diye bir şey yok.

Geri
Yukarı