Natron Abi'ye olanlar açığa çıktı!

Poppy Playtime

Femtopat
Yer
New York
Merhaba dostlar. Aramızda muhtemelen eski natron abi izleyicileri ve natron abiye ne olduğunu bilmek isteyenler vardır. Ve nihayet, charmquell natron abi hakkında video yaptı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyecek vaktim yok da kendisine ne oldu? Jailbreak videolari efsaneydi.

Yabancılar tarafından yapılmış bir haritada video çekiyordu fakat bir Türk haritayı "sözde" kendisi üzerine aldığını söyleyerek o haritada video çeken YouTuber'lere telif atıyordu ve tehdit ediyordu para atın yoksa kanalınızı kapatırım diye mapı kendisine çeken kişi videoda söylenene göre madde bağımlısı biri natronabiye'de aynısını yaptı fakat natron para vermeyi reddetti sanırım sonra kanalı kapatıldı.

Videoyu izleyecek vaktim yok da kendisine ne oldu? Jailbreak videolari efsaneydi.

Koko bağımlısı alonedark zamanında meşhur olan telif bugu ile telif atıp natrondan para isteyecekti tehdit edip. Natronda saldığı için kapansın banane dedi ve kanalı kapandı.

Yabancılar tarafından yapılmış bir haritada video çekiyordu fakat bir Türk haritayı "sözde" kendisi üzerine aldığını söyleyerek o haritada video çeken YouTuber'lere telif atıyordu ve tehdit ediyordu para atın yoksa kanalınızı kapatırım diye mapı kendisine çeken kişi videoda söylenene göre madde bağımlısı biri natronabiye'de aynısını yaptı fakat natron para vermeyi reddetti sanırım sonra kanalı kapatıldı.

Haritayı yapan Türk. Yabancılardan alıntı değil. Sadece telif hakkı aslında yok. Kendisi noterden izinle falan çıkardığını söylüyordu haritaları.

Efenim vaktiniz olduğunda izleyiniz ama size kısa bir şekilde özetleyeyim. Natron yaşıyor. Kendi oluşturduğu CS 1.6 maplari bir çete tarafından yasadışı yollarla çalınarak lisans alındı ve Natrona telif atarak kanalı kapatıldı. Ve ayrıca bu çeteye özenen bir kişi o dönemdeki bir çok kanala bunu yapmıştı. Ve kanala telif atmamak için para istiyordu. Ve ayrıca suç dosyası da baya kabarıktı. Pudra şekeri* bağımlısıydı, ve forumlarda bu iğrenç şeylerin nasıl olduğu hakkında bilgi veriyordu. Ve pudra şekerine* özendirmek ve kendinin olmayan haritaları yasadışı alarak telif atmak gibi bir çok suçu vardı. Ve Charmquell bir şekilde oynadığı eski sunuculardan Natronun telefon numarasını buldu ve onu aradı. Natron ise içinde o hevesin artık olmadığını söyledi. Yani merak etmeyin Natron yaşıyor.

Efenim vaktiniz olduğunda izleyiniz ama size kısa bir şekilde özetleyeyim. Natron yaşıyor. Kendi oluşturduğu CS 1.6 maplari bir çete tarafından yasa dışı yollarla çalınarak lisans alındı ve Natro'na telif atarak kanalı kapatıldı. Ve ayrıca bu çetenin başındaki kişi o dönemdeki birçok kanala bunu yapmıştı. Ve kanala telif atmamak için para istiyordu. Ve ayrıca suç dosyası da bayağı kabarıktı. Pudra şekeri* bağımlısıydı, ve forumlarda bu iğrenç şeylerin nasıl olduğu hakkında bilgi veriyordu. Ve pudra şekerine* özendirmek ve kendinin olmayan haritaları yasa dışı alarak telif atmak gibi birçok suçu vardı. Ve Charmquell bir şekilde oynadığı eski sunuculardan Natro'nun telefon numarasını buldu ve onu aradı. Natron ise içinde o hevesin artık olmadığını söyledi. Yani merak etmeyin Natron yaşıyor.

Konuyu yanlış anlamışsın :D zamanında telif ihtarı atıp tehdit eden bir çete vardı. Alonedark ise bunlara özenip CS 1.6 youtuberlarına telif attı. Jail_buyukisyan_dark mapının yapımıcısıdır alonedark.

@Emperor4231 Afedersiniz yanlışlıkla çetenin başındaki kişi yazmışım.

Bu kokoculardan çok çekeceğimiz var :D alonedark isimli arkadaşla başka bir forumda tartışıyordum ve arkadaşım bana "o madde kullanıyor boş ver tartışmayı şimdi saçmalamaya başlar" demişti :D videoyu görünce ilk aklıma bu geldi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı