Natronabi ile Supoyev konusu

toprakcan44444

Centipat
Daha fazla  
Natronabi kimdir?
Natron abinin gercek adı Onurdu ve kendisi bir CS 1.6 oyunucusuydu ve attığı isyanlar o kadar taktikseldi ki herkes onura hile demeye başlamış ve bu sırada onur kendisi bir YouTube kanalı açma kararı almıştır ve bu sırada efsane burada başlamıştır:
Natronabiye ne oldu?

Tarihler kaç yıl önce oldu bilmiyorum ama 2017 diye geçiyor ve onurun kanalı bir anda 2017 de aniden kapatıldı ve insanlar onu çok merak etmeye başlamıştır ve şu ki ı yıllarda neler oldu bilinmiyor:

Natronabideki gercekler? CharmQuell diye bir YouTuber 7 ay önce YouTube'da onurun ne olduğu yeryüzüne çıkartmıştı ve şu ki biliyorsunuz mu bilmiyorum ama alonedark diye bir kişi aslında bir pislik adam olduğunu görüldü ve aslında onurun YouTube kanalı kapanmasının sebebi alonedarktı ve sadece onur değil herkese yaptı bunu gözüne ve yaşına bakmadan PC'dan sildi bir pislik herkesi aynısınıda onura yaptı:
Natronabi geri dönecek mi? Hayır artık onur natron karakterini maalesef bir daha canlandırmayacağını ve bir daha geri dönmeyeceğini illeti yani açıkçası yolumuz buraya kadarmış artık natron denen efsahne yok oldu ve artık geri gelmeyecektir:

Supıyev kimdir? Bir anda CS 1.6'nın yeni bir kahraman doğudu adı Kaan'dı ve en çok ban yiyenlerden bir tahnesidir ve kendisi onur gibi benzetmece hareketler bulunuyor fakat bu Kaan'ın kendi öz güven olduğunu düşünüyorum:

Supoyevin neden ilk kanalı çalındı? Hatırlıyorsam Kaan gece vaktinde PC de takılıyordu ve bir YouTube üzerinden canlı yayın gördü ve daha sonra oraya girdiğinde bir link vardı ve Kaan o linke basarak başına bir iş geldi daha sonra da kanal çalındı ve bir daha kurturalamadı ve yeni kanaldan devam etceğini illeti:

Supoyev CS 1.6 ya ne zaman başladı? Tarihler 2010 yılına gösteriyordu diye hatırlıyorsam Kaan zaten CS 1.6 ya ne zaman başladığını video sıralarında gördük zaten Kaan kücük yaşlarında sürekli Jailbreak oynardı ve isyanları zar zor atıyordu ama daha sonradan kendine geliştirerek büyük bir efsahne haline geldi ve onur gibi benzeyen bir efsahneydi işte:

Supoyev natronabi mi? Şimdi bir YouTube kullanıcısı deminden bahsettiğim gibi Kaan Onur gibi benzer hareketler bulunuyor ve bu arkadaş Kaan'ın onur olduğu düşünüyor çünkü Kaan'ın hareketleri onura benzemektedir işte arkadaşta bunu araştırmış ve videosunu da yayınlamış ve CharmQuell'den araştırılmasını sitiyor peki gercekten Kaan aslında onur mu:

Supoyev natronabi mi sonuç? Bence Kaan ile onur ikisinin hiçbir alakası yoktur diye düşünüyorum belki de onur yeni eve taşınmıştır Kaan ise onurun eski evine taşınmıştır ve açıkçası bu benim teorimdi:

Geri
Yukarı