Natus Vincere Altın çıkartmasının fiyatı ciddî şekilde düştü

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
1620498294184.png

2 gün önce 490'dı, tekrar artar diye satmadım. Zira sürekli düşüş-artış modunda. Ama hiç bu kadar düşmemişti, maksimum 450 görmüştü. Tekrar artar mı sizce? Bekletmeli miyim? Bekletirsem ne kadar bekletmeliyim? @Efe10 @TÇB
1620498515322.png

Şunun bunun fiyatı artar mı adlı 258. konu sanırım. Artar dostum. Ekim ayından sonra hızlıca artmaya başlayacağını düşünüyorum. Hatta Ekim'de Major turnuvası var. Navi iyi bir derece elde ederse eski fiyatını bile geçer.

Hatta şu an oyundaki tek altın takım çıkartmaları bunlar. Öncesinde oyuncuların imzalarının altınları falan vardı ama hiç bir takımın altın çıkartması yoktu. Önümüzdeki sene takımların altın çıkartmalarını getirmezlerse inanılmaz uçacağını düşünüyorum fiyatların.

Şunun bunun fiyatı artar mı adlı 258. konu sanırım. Artar dostum. Ekim ayından sonra hızlıca artmaya başlayacağını düşünüyorum. Hatta Ekim'de Major turnuvası var. Navi iyi bir derece elde ederse eski fiyatını bile geçer.

Hatta şu an oyundaki tek altın takım çıkartmaları bunlar. Öncesinde oyuncuların imzalarının altınları falan vardı ama hiç bir takımın altın çıkartması yoktu. Önümüzdeki sene takımların altın çıkartmalarını getirmezlerse inanılmaz uçacağını düşünüyorum fiyatların.
256 konuyu göremedim maalesef, 257.'yi de ben açmıştım. Bu da 258. olsa gerek.
Açıklamanız için teşekkür ederim, böyle bir açıklama lazımdı. İçimi ferahlattınız. Peki anlık ciddi bir gerileme var, bunun özel sebebi var mı -turnuva ya da nasıl desem, onun gibi bir şey işte- yoksa serbest piyasadan mı kaynaklı? Teşekkür ederim.
Açıklama yapar mısınız, sebebi ne mesela?

Açıklamanız için teşekkür ederim, böyle bir açıklama lazımdı. İçimi ferahlattınız. Peki anlık ciddi bir gerileme var, bunun özel sebebi var mı -turnuva ya da nasıl desem, onun gibi bir şey işte- yoksa serbest piyasadan mı kaynaklı? Teşekkür ederim.

Sonuç olarak herkese çıkıyor kasalardan. Düşecek elbet.

Sebebinin RMR kapsüllerinin çok uzun süre indirimde kalması olarak görüyorum. Tam geçen ay bugün Steam pazarında Navi altın çıkartmasından 148 tane bulunurken şu an 925 tane bulunuyor. Kapsül indirimleri ne kadar devam ederse o kadar zararına olacak herkesin.

Kapsül indirimleri ne kadar devam ederse o kadar zararına olacak herkesin.
Şu kısma ek şu söylenebilir mi peki: kapsül indirimleri bitince bu çıkartmaları silahlarına yapıştıranlar sayesinde piyasadaki değeri yavaş yavaş toparlanmaya başlayacak. Bir de dediğiniz gibi E-Spor oyunları falan. Çok soru sorduysam kusuruma bakmayın. Ben CS'de yeniyim, acemi şansı da sayılabilir belki :D

Şu kısma ek şu söylenebilir mi peki: kapsül indirimleri bitince bu çıkartmaları silahlarına yapıştıranlar sayesinde piyasadaki değeri yavaş yavaş toparlanmaya başlayacak. Bir de dediğiniz gibi E-Spor oyunları falan. Çok soru sorduysam kusuruma bakmayın. Ben CS'de yeniyim, acemi şansı da sayılabilir belki :D
Altın çıkartmalarının piyasadaki değerinin toparlanmaya başlamasının, silahlara yapıştırılan çıkartmalarla pek alakası yok demek doğru olmayabilir. Çok ufak farklar olacaktır. Örnek veriyorum Navi altın çıkartmasını silahına pek kişi yapıştırmaz çünkü pahalı bir çıkartma. Ama evet, birisi çıkartmayı silahın üstünde kullandığı için pazardan 1 tane çıkartma eksilmiş gibi düşünebilirsiniz. Bir şeyden ne kadar az sayıda varsa, o şey o kadar pahalı olur. Silahların üstüne yapıştırılan çıkartmalar, yapıştırılmamış çıkartmalar kadar fazla para etmiyor.

Ama dediğim gibi, silahların üstüne yapıştırılan çıkartmalar piyasayı çok çok ufak etkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı