Nays banka hesabı ile doğrulama nasıl yapılır?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Öncelikle uygulamadaki adımları vs. okudum, gelip "orada yazıyor" demeyin. Banka hesabımı doğrulamak için Papara'dan Nays IBAN adresine göndermeyi denedim. Ama Papara, kurumsal IBAN adreslerine para göndermeye izin vermiyormuş. Nays hesabında para var ve çekmek istiyorum. Başka hangi yöntemlerle doğrulayabiliriz bu hesabı? Akşam, parayı İş Bankası bankamatiğinden çekmeyi düşünüyorum. Umarım sorun çıkartmaz.

Kayıt kısmında onaylamıyorlar ki reşit değilim diye.
Sadece sizin adınıza olan banka hesabından kabul ediyorlar değil mi? Eğer öyle değilse velinizin bir kartı vardır mutlaka. Öyleyse de bir bankaya gidip temassız olmayan kart isterseniz oracıkta veriyorlar diye biliyorum ama bugün bankalar kapalı.

Sadece sizin adınıza olan banka hesabından kabul ediyorlar değil mi? Eğer öyle değilse velinizin bir kartı vardır mutlaka. Öyleyse de bir bankaya gidip temassız olmayan kart isterseniz oracıkta veriyorlar diye biliyorum ama bugün bankalar kapalı.
Evet, sadece benim adıma kart istiyorlar. Akşam İş Bankası ATM'sinden QR kod ile çekmeyi deneyeceğim. Umarım olur.

Geri
Yukarı