Nays cashback geri vermiyor

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
4 gün önce Hepsiburada üzerinden alışveriş yaptım ve 93 TL gibi bir tutarın 3 gün içinde sistemden otomatik olarak bana geleceği söylendi.
Bugün 4 gün oldu müşteri temsilcilerine bağlandım ve bana hata kaydı oluşturdu. Bu ne saçma bir uygulamaymış böyle, işimiz yok bir de bunu bekleyelim.

4 gün önce Hepsiburada üzerinden alışveriş yaptım ve 93 TL gibi bir tutarın 3 gün içinde sistemden otomatik olarak bana geleceği söylendi.
Bugün 4 gün oldu müşteri temsilcilerine bağlandım ve bana hata kaydı oluşturdu. Bu ne saçma bir uygulamaymış böyle işimiz yok bir de bunu bekleyelim.
Tosla kullanın. Cashback ödemeleri anında geliyor.

Saçma sapan uygulama bu Nays hocam, bana demişler di önceden sistemsel olana müdahale edemiyoruz diye. Ne saçma iş bu :D
Nays, İş Bankası'na ait. İş Bankası da fena değil, sorun yaşamanız ilginç. Ama dediğim gibi Tosla kullanın, 4-5 aydır kullanıyorum, Cashback ödemeleri anında geliyor. Şok Marketlerden kartı alınıp para yüklenebiliyor. QR ödeme yapılabiliyor. Akbank'ın alt kuruluşu olan AkÖde şirketine ait.

Karttan parayı çektiği işlemde açıklama olarak ne yazıyor?
Nays, İş Bankası'na ait. İş Bankası da fena değil, sorun yaşamanız ilginç. Ama dediğim gibi Tosla kullanın, 4-5 aydır kullanıyorum, Cashback ödemeleri anında geliyor. Şok Marketlerden kartı alınıp para yüklenebiliyor. QR ödeme yapılabiliyor. Akbank'ın alt kuruluşu olan AkÖde şirketine ait.
Hocam dediğiniz güzelde Tosla %5 veriyor Nays %20.

Yeni konular

Geri
Yukarı