Nays Cashback veriyor mu?

SiyahLotus

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Nays uygulamasında şu an N11 ve Hepsiburada'da geçerli %10 cashback var daha önceden bu cashbackten yararlanan oldu mu internette birkaç şikayet gördüm verilmediğine dair. Kullanmak istiyorum fakat çekiniyorum biraz.

Tamam o zaman öncelikle onun hesabından IBAN yöntemiyle 1 TL yüklemeniz gerekiyor.
Yoksa problem yaşarsınız.
Hesap onaylı olması lazım yoksa limit 1250 olur geri de çekme limiti 500 civarıydı.

Komisyon alabilir. Ondan tam emin değilim İş Bankası olduğum için benden almıyor.

Para gönderme işlemini yaparken açıklamaya T.C. Kimliğinizi yazmayı unutmayın para hesaba geçmez yoksa.

7/24 Fast ile atarsanız geçer diye düşünüyorum.

Para geçmezse İş Bankası hesabıma iade mi ediliyor ve N11 de kupon kullansam cashbackten yararlanabiliyor muyum acaba.

Para geçmezse İş Bankası hesabıma iade mi ediliyor ve N11 de kupon kullansam cashbackten yararlanabiliyor muyum acaba.

Şöyle eğer para işbankandan çıkarsa naysa geçmediyse Nays'la görüşüyorsun naysa yatıyor para.
Eğer hiç çıkmadıysa İş Bankası'yla görüşmene gerek yok çünkü para duruyor olması lazım. :D

Kupon kullanıp cashback yapabilirsin problem olmaz.
Ama cashback indirimli fiyat üstünden olur o zaman.

Geri
Yukarı