Nays, havale ile yolladığım parayı iade etmiş

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Saat alacaktım. Nays kartıma para attım. 1 dakika sonra para banka hesabıma iade olmuş. (fark etmedim)

Ancak problem şu ki bakiye Nays cüzdanıma da düşmüş :( yani hem Nays hesabımda hem de banka hesabımda yüklediğim miktar var. Ne yapmam gerekiyor? Bu durumu bankam ile mi yoksa İş Bankası ile mi görüşmeliyim?

(İleride hukuki süreç yaşamak istemiyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Saat alacaktım. Nays kartıma para attım. 1 dakika sonra para banka hesabıma iade olmuş. (fark etmedim)

Ancak problem şu ki bakiye Nays cüzdanıma da düşmüş :( yani hem Nays hesabımda hem de banka hesabımda yüklediğim miktar var. Ne yapmam gerekiyor? Bu durumu bankam ile mi yoksa İş Bankası ile mi görüşmeliyim?

Dostum burada hukuki süreç durumu yok ki. Uygulama onların, banka onların, sorun varsa onlara ait. Sen sonuçta hackleyip ya da açığını bulup kullanmıyorsun. Bence takılma böyle bir şeye seni hiçbir şekilde suçlayamazlar.

Hukuki süreclik bir şey yaşamazsın. İstediğin gibi harca parayı.

Durumu Nays ile görüştüm. Adamlar bankama suç atıyor. Halbuki iadeyi bankama yollayan kendileri :p Destek kaydı açtım. Sonucuna göre harcarım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı