Nays hesabına durduk yere 10 TL gelmesi

Müşteri hizmetlerine söyledim ama ilgilenmiyor ayrıca kimsenin Nays'taki IBAN bilgilerimi veya T.C. bilgimi bilmesi gibi bir durum yok.

Para gönderebilmesi için IBAN'ımı da bilmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama içinden görüştüm ama müşteri temsilcisinin konu hakkında bilgisi yok.

Bir de Nays hesabıma sadece kendime ait banka hesabından para yatıramıyor muyum?

Kayıt açabilirsiniz veya [email protected] adresine durumu açıklayan bir e-posta gönderebilirsiniz.

Bir de Nays hesabıma sadece kendime ait banka hesabından para yatıramıyor muyum?
Her hesaptan para yatırabiliyorsunuz ama sadece kendi hesabınızdan para gönderirseniz hesabınız doğrulanıyor.

O zaman ya sistemde hata oldu ya da birisi T.C. salladı.

Zaten herkesin T.C. bilgileri seçimden dolayı internette geziyor o zaman problem yok.

Bu uygulamayı geliştirmeleri lazım para gelen hesabın bilgileri neden yazmıyor?

@Tim hocam arkadaşımı davet et kampanyasından 10 TL gelmemişti bende desteğe bildirmiştim sonrasında ise 10 TL gelmişti ama galiba bu 10 TL sistemden kaynaklanan bir hata yüzünden fazla gönderildi diye düşünüyorum İş Bankası'na konu hakkında bilgilendirme yaptım. Az önce de İş Bankası'ndan SMS geldi 10 TL hediyeyi hesabına yatırdık diye. Yani benim hesabıma 20 TL para girişi oldu ikisinde de banka hesabından gönderildi yazıyor ama az önce İş Bankası'ndan SMS geldi 10 TL'yi yatırdık diye 10 TL gelmemiş baktım büyük ihtimalle SMS gecikmeli geldi ve o bahsi geçen 10 TL fazlalık sistem hatasından dolayı iki kere gönderildi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı