Nays hesabına yüklenen para gelmedi

Talha Cepci

Hectopat
Arkadaşlar az önce kazı kazan oynamak için Nays hesabıma 50TL yükledim 7TL vardı Nays hesabımda kazı kazan oynadım 8TL oldu fakat 50TL hesabıma gelmedi ve parayı çekti kartımdan 50TL gitti ama Nays bakiyeme yansımadı. Canlı desteğe bağlandım para yükleme işlemleriniz 2 saat sürebilir diyor. Bu doğru mudur başına gelen var mı? Gelmezse ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart ile mi yüklediniz, IBAN ile mi? IBAN ile yüklediyseniz uzun sürebiliyor.

Arkadaşlar 8 saat olmasına rağmen para gelmedi hala ne yapmalıyım sizce? Az sonra canlı desteğe başvuracağım tekrar.
IBAN ile yüklemiştim. 2-3 gün geçmesine rağmen para gelmemişti. Canlı desteğe yazdım. Benim için bir kayıt oluşturdular. Birkaç gün içerisinde de param geldi. Kart ile yükleme yaptığınızda anında gelmeli normal şartlarda. Belli, bir sorun olmuş. Yazın desteğe onlar ilgilenir.

IBAN ile yüklemiştim. 2-3 gün geçmesine rağmen para gelmemişti. Canlı desteğe yazdım. Benim için bir kayıt oluşturdular. Birkaç gün içerisinde de param geldi. Kart ile yükleme yaptığınızda anında gelmeli normal şartlarda. Belli, bir sorun olmuş. Yazın desteğe onlar ilgilenir.

Hocam canlı desteğe bağlanamıyorum 20 dakikadır bu saatlerde kapalı mı?

Kapalı değil bu saatte. Nays'ı kapatıp açar mısınız?

Denedim fakat yine bağlanamıyorum 3 dakidan az diyor 5 dakika oldu.

Kapalı değil bu saatte. Nays'ı kapatıp açar mısınız?

Hocam Gmail üzerinden kayıt açtılar umarım cevap verirler 10 saat oldu bir yanıt gelmedi ama umarım gelir.

Denedim fakat yine bağlanamıyorum 3 dakidan az diyor 5 dakika oldu.

Hocam Gmail üzerinden kayıt açtılar umarım cevap verirler 10 saat oldu bir yanıt gelmedi ama umarım gelir.

Sorun çözüldü paramı attılar hesabıma.

Son düzenleme:
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. Ne yapmam lazım tam olarak yardımcı olur musun? Bununla ilgili az önce bir konu da açtım forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı