Nays ile Hepsiburada indirimi nasıl kullanılır?

roser137

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Nays'ın Hepsiburada için %10 indirim kampanyası var fakat Hepsipay kullanmama koşulu var:

2022-12-04 16_11_53-Window.png

Hepsiburada ödeme ekranında ise hepsipay kullanmadan kart ile ödeme seçeneğini göremedim. Atladığım bir şey mi var?

2022-12-04 16_12_30-Window.png

Durum buyken bu kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

Hocam Hepsipay'e tıklayın. Orada direkt kredi kartı girme veya Hepsipay ile ödeme olması lazım. Bir bakın.

İlktekini seçersen alıcı Hepsipay-Hepsiburada olarak algılıyor Nays. Bu yüzden ödeme yapılmıyor.
Alttakilerinden bir tanesi seçince alıcı Hepsiburada olarak algılandığı için Nays geri ödeme yapılıyor.

Ödemeden sonra gelecek para.
Evet ama hepsipay kullanmayın diyor kampanya metninde. Hepsipay ile alırsak da gelir mi?

Hepsipay seçeneklerinden ortadakini seçmiştim. Yarın gelmişti para.
Hangisi bilmiyorum ama SS atarsanız bulabilirim.
2022-12-04 16_23_16-Window.png

Bu seçeneği mi diyorsunuz? Bu da hepsipay ile ödemiyor mu? Alttakini mi seçeceğiz acaba? Kart ile peşin öde hepsipay, kart ile öde normal karttan ödeme olabilir mi?

Bu seçenek de hepsipay altında gözüküyor onun için işler karışıyor.

Evet ama Hepsipay kullanmayın diyor kampanya metninde. Hepsipay ile alırsak da gelir mi?

Eki Görüntüle 1593176
Bu seçeneği mi diyorsunuz? Bu da Hepsipay ile ödemiyor mu? Alttakini mi seçeceğiz acaba? Kart ile peşin öde Hepsipay, kart ile öde normal karttan ödeme olabilir mi?

Bu seçenek de Hepsipay altında gözüküyor onun için işler karışıyor.

Yanlış hatırlamıyorsam kart ile peşin öde olması ile yapmıştım.

Evet ama hepsipay kullanmayın diyor kampanya metninde. Hepsipay ile alırsak da gelir mi?

Eki Görüntüle 1593176
Bu seçeneği mi diyorsunuz? Bu da hepsipay ile ödemiyor mu? Alttakini mi seçeceğiz acaba? Kart ile peşin öde hepsipay, kart ile öde normal karttan ödeme olabilir mi?

Bu seçenek de hepsipay altında gözüküyor onun için işler karışıyor.
Kart ile öde deyince hepsipay kullanmıyor sanırım.

Geri
Yukarı