Banka/Kart Nays ile Pazarama’da %10 İndirim

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
Hocam, kusura bakmayın ama çok merak ettim: Nays'tan bir sponsorluk falan mı aldınız?
985 mesajınız var, ilgili moderatörün genel olarak bankalar ve önödemeli kartlar ile alakalı kampanya paylaştığını hala öğrenemeyip sponsorluk alıp almadığını mı soruyorsunuz gerçekten?

985 mesajınız var, ilgili moderatörün genel olarak bankalar ve önödemeli kartlar ile alakalı kampanya paylaştığını hala öğrenemeyip sponsorluk alıp almadığını mı soruyorsunuz gerçekten?

Aynen Technopat diye bir yerde utku isimli süper moderatöre sponsorluk verecekler ve bunu Technopat kendi açıklamayacak mı yani?

Aynen Technopat diye bir yerde utku isimli süper moderatöre sponsorluk verecekler ve bunu Technopat kendi açıklamayacak mı yani?
Olay sponsorluk alma cart curt değil. "Utku" isimli süper moderatör zaten sürekli banka kampanyaları paylaşıyor. GAME+ kampanyası da paylaşıyor. İndirim köşesinde baya da katkısı var. Hepsinden sponsorluk alıyor mu diyeceğiz şimdi?

Her şeyden önce burada kampanya paylaşan insana saygısızlık bu yapılan. Sen parayla tanıtım yapıyorsun demekle eşdeğer. İki sayfa ilerlemeden böyle ithamlarda bulunmak da hoş değil.

Nays ile Pazarama'da %10 indirim kazanabiliyorsunuz. En fazla 500 TL indirim yapılıyor. İndirim kodu alanına “NAYS10” yazmanız gerekiyor.

Teşekkürler Utku hocam. Bu bölüme mesaj atma hakkı verilmiş. Aklımda birkaç kişi var hakkım olunca yazacağım diye. Bugüne kadar çok paylaşımınızı değerlendirdim. Her şey için teşekkürler.

Hocam, kusura bakmayın ama çok merak ettim: Nays'tan bir sponsorluk falan mı aldınız?
Faydalı olabilecek ve hoşuma giden fırsatları paylaşıyorum. Bu ekonomide zorluk yaşayanlara da faydası oluyor. Farklı bir konuda da bunu belirtmiştim.

Sponsorluk yok fakat Nays’ın sahibinin Türkiye İş Bankası olmasına ve onun da kurucusunun dünyadaki en güzel insan olmasına bayılıyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı