Nays kart ile Steam için cashback almak

batrobenn

Kilopat
Daha fazla  
Nays kart ile Steam üzerinden bir oyun alacağım fakat aklıma bir şey takıldı. Steam cüzdanımdaki bakiyeyi de ödemeye dahil edersem cashback için bir sorun çıkarmaz değil mi? Daha önce Steam'den bakiyeyi de dahil ederek Nays ile alışveriş yapan biri var mı? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Visa seçtim. Neden bilmiyorum ama benim ödemem cashback için uygun olmadı. Nays uygulamasında sipariş açıklamam ''Steam Purchase'' olarak gözüküyor. Böyle gözükünce cashback kazanamıyormuşuz hiçbir anlam veremedim.
Bende de aynı şekilde gözüküyor ve cashback vermediler neden acaba?

Visa seçtim. Neden bilmiyorum ama benim ödemem cashback için uygun olmadı. Nays uygulamasında sipariş açıklamam ''Steam Purchase'' olarak gözüküyor. Böyle gözükünce cashback kazanamıyormuşuz hiçbir anlam veremedim.
Vermiyorlar mi hocam ? Ben de Terraria aldım. Bende de Steam Purchase olarak gözüküyor.

Bende de aynı şekilde gözüküyor ve cashback vermediler neden acaba?
3 gün geçti mi? En fazla 3 gün içerisinde veriyorlardı cashbacki. Ben Spotify Premium aldığımda 2 gün içerisinde vermişti. Bunu da belki öyle verir.

Vermiyorlar mi hocam ? Ben de Terraria aldım. Bende de Steam Purchase olarak gözüküyor.

3 gün geçti mi? En fazla 3 gün içerisinde veriyorlardı cashbacki. Ben Spotify Premium aldığımda 2 gün içerisinde vermişti. Bunu da belki öyle verir.
4 gün oldu desteğe yazdım. Talep oluşturdular ama hala bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı