Nays'a NFC ile ödeme özelliği geldi!

Bcansiz74

Kilopat
Tosla'dan sonra Nays'a da çoğu elektronik para kuruluşunda olmayan NFC ile ödeme özelliği geldi. Artık fiziksel kart taşımadan, NFC destekli telefonunuz ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme yapabilmek için Nays uygulamasında sağ üstten sayfanıza giderek, sağ üst köşedeki ayarlardan "Kart Ayarları"nı oradan da "Temassız Ödeme"yi seçin. Daha sonra, "Mobil Temassız Ödeme" seçeneğini etkinleştirin ve telefonunuzun NFC ayarlarından "HCE Cüzdan"ı güvenli element konumu olarak seçerek varsayılan ödeme yöntemini Nays olarak belirleyin.

Ödeme yapmak için ise telefonunuzun kilidini ve NFC özelliğini açarak POS cihazına yaklaştırabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• NFC_1.jpg
    NFC_1.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 288
  • NFC_2.jpg
    NFC_2.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 260
Son düzenleme:
Nays'i sadece %20 dijital oyun cashback icin kullananlar😃

NFC hiç kullanmıyorum, açarsam kendimi arkadan biri pos makinesiyle telefona okutcak gibi hissediyorum 😅

Geç bile kalınmış. Garanti'de iki seneden beri kullanabiliyorum. Gerçekten rahat bir özellik. NFC'yi kapayabildiğiniz için ekstra güvenlik sağlıyor normal temassıza göre.
Evet bonusflaş'da bende 2 senedir kullanıyorum çok iyi özellik. Papara bile getiremedi bu özelliği 9 aylık nays getirdi.

Bende hata verdi...
Zaten şu an Yapı Kredi kullanıyorum ve değiştireceğimi de sanmıyorum.
Yapı Kredi best, Akbank ta kart bile eklenmiyor.

Bende kart ayarları kısmından temassız ödemeyi açınca "Teknik aksaklıklardan dolayı işleminizi gerçekleştiremiyoruz." hatasını vermişti. Fakat şu an etkinleştirdim, SMS'de geldi. Ödeme yapan arkadaşlar varsa, ona göre ödeme yapıcam.

Bende kart ayarları kısmından temassız ödemeyi açınca "Teknik aksaklıklardan dolayı işleminizi gerçekleştiremiyoruz." hatasını vermişti. Fakat şu an etkinleştirdim, SMS'de geldi. Ödeme yapan arkadaşlar varsa, ona göre ödeme yapıcam.
Denedim hocam ödeme yapılıyor. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Geri
Yukarı