Nazi'ler Kışı bekleyip saldırsaydı?

Nazi'ler kışı bekleyip saldırsaydı?

• Kızıl Meydan'da SS Marşı

Oy: 23 24,5%
  • Sovyet'lere toparlanmaları için zaman vermek

Oy: 14 14,9%
  • Captain America gelir ve olağanüstü kalkanı ile alman ordusunu dağıtır

Oy: 57 60,6%

• Oy verenlerin toplamı
    94
Yazı kış farketmez Nazilerin en büyük hatası Ruslara dalmaktı. Bak Amerika'ya Ruslara sadece göz dağı veriyor gerisi yok. Onlarda Naziler gibi girsin bakalım daha sonra ortada birleşik bir devlet kalıyor mu kalmıyor mu?
Rusları çok beğeniyorsun herhalde
Çin'de teknoloji yok, demiyor kimse ancak ABD daha üstün.

ABD gelişmiş, Çin ise gelişmekte olan bir ülke. Bu nedenle Çin'in %6, hatta çift haneli sayılarla büyümesi normal bir durum. Evet Çin'de büyük bir üretim var. Çin'in mal üretmesi, teknoloji ürettiği/geliştirdiği anlamına gelmiyor. Huawei olayındaki sorun, sadece ticaret savaşında alınan basit bir ambargo kararı değil. Sorun, Çin'in başı çeken akıllı telefon üreticilerinin işlemci, işletim sistemi ve bazı donanımlarda ABD teknolojisini kullanması. Huawei'ye yapılan ambargo koskoca sektöre yapılsaydı ne olurdu? Ek olarak daha düne kadar, hatta bugün bile Çin'de, orduya ait bilgisayarlarda Windows kullanılıyor.

Çin, ucuz iş gücü sağlamak için uğraşadursun.
Çin Abd'den hava kuvveti dışında her konuda daha üstün bana göre. Türkiye bile kendi işletim sistemini yaparken Çin isterse kendi işletim sistemini yapabilecek bir kapasitede. Sektöre yapılsaydıda pek birşey olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Çok sığ bir yorum olmuş. Kendi bakış açıma hayranlık denemez. 100 sene önce doğuyu işgal etmiş Rusların nesine hayran olacağım?

Kızlarına hayranım 😍
Türkiye'de çok vardı eskiden, 70'ler 80'ler Kominizm kominizm diye ruslara tapanlar bile vardı, Asimile olmuş Atalarını unutmuş 5000 yıllık tarihlerini unutmuş insanlar

Artık dengeler değişti şu an elinde nükleer güç olan bir devlete hiçbir devlet saldıramaz. Bu aslan'ın kaplana saldırması gibi bir şey olur.
ABD Kuzey Kore ile bile savaşmayı göze alamıyor bu yüzden.
Türkiye'de çok vardı eskiden, 70'ler 80'ler Kominizm kominizm diye ruslara tapanlar bile vardı, Asimile olmuş Atalarını unutmuş 5000 yıllık tarihlerini unutmuş insanlar
Sen arap hayranısın sanırım.

Komünistler Rus'lara tapmıyordu o kafayı bırakın artık yıl 2019 oldu.

Çin'de teknoloji yok, demiyor kimse ancak ABD daha üstün.

ABD gelişmiş, Çin ise gelişmekte olan bir ülke. Bu nedenle Çin'in %6, hatta çift haneli sayılarla büyümesi normal bir durum. Evet Çin'de büyük bir üretim var. Çin'in mal üretmesi, teknoloji ürettiği/geliştirdiği anlamına gelmiyor. Huawei olayındaki sorun, sadece ticaret savaşında alınan basit bir ambargo kararı değil. Sorun, Çin'in başı çeken akıllı telefon üreticilerinin işlemci, işletim sistemi ve bazı donanımlarda ABD teknolojisini kullanması. Huawei'ye yapılan ambargo koskoca sektöre yapılsaydı ne olurdu? Ek olarak daha düne kadar, hatta bugün bile Çin'de, orduya ait bilgisayarlarda Windows kullanılıyor.

Çin, ucuz iş gücü sağlamak için uğraşadursun.
Sen bana Çin'den çok üretim yapan ülke göster o zaman tamam der otururum yerine.
Ha bir de Çin ABD'ye falan bağlı olsaydı Tencent Holding Çin menşeili olmazdı. Eğer bilmiyorsan da söyleyeyim PUBG'nin yapımcı stüdyosunun sahibi. Oradan büyüklüğünü anlarsın. Hatta dünyadaki ilk beş şirketten biri diye hatırlıyorum.
Ben burada çok iyi anlatamıyorum ama Youtube'de Video Eğitim kanalının Çin ve Amerika hakkındaki videolarını izlersen daha net anlayabilirsin.

Artık dengeler değişti şu an elinde nükleer güç olan bir devlete hiçbir devlet saldıramaz. Bu aslan'ın kaplana saldırması gibi bir şey olur.
ABD Kuzey Kore ile bile savaşmayı göze alamıyor bu yüzden.

Sen arap hayranısın sanırım.

Komünistler Rus'lara tapmıyordu o kafayı bırakın artık yıl 2019 oldu.
Boom Damgayı vurdu, Tarihimle gurur duyduğum için Arap hayranı oldum
Sen bana Çin'den çok üretim yapan ülke göster o zaman tamam der otururum yerine.
Ha bir de Çin ABD'ye falan bağlı olsaydı Tencent Holding Çin menşeili olmazdı. Eğer bilmiyorsan da söyleyeyim PUBG'nin yapımcı stüdyosunun sahibi. Oradan büyüklüğünü anlarsın. Hatta dünyadaki ilk beş şirketten biri diye hatırlıyorum.
Ben burada çok iyi anlatamıyorum ama Youtube'de Video Eğitim kanalının Çin ve Amerika hakkındaki videolarını izlersen daha net anlayabilirsin.
Yeni çıkan Çoğu 'Apex Legends' gibi oyunlar Asyada çıkıyor artık, Kore, Japonya, Tayland vb.

Boom Damgayı vurdu, Tarihimle gurur duyduğum için Arap hayranı oldum

Yeni çıkan Çoğu 'Apex Legends' gibi oyunlar Asyada çıkıyor artık, Kore, Japonya, Tayland vb.
Hocam tek bir şeye katılmıyorum bir insan kominizm yüzünden tarihini unutmaz, onu siler. Çünkü herkesin tarihi ve milleti farklıdır. Üstüne o tarihi yazan atası olsa bile kendisi o tarihi yazan kişi değil sonuçta. Bu yüzden kominizm ırkları değil insanların eşitliğini takar. İnsanların eşitliğini takınca kendi milletinin tarihi ayrımcılık olacağı için kendi içinde onu yaşasa bile dışa vurmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı