NBA 2K21 Epic Games güncelleme tamamlanmıyor

Ömer Şemşek

Hectopat
Epic Games'de NBA 2K21 ücretsiz oldu biliyorsunuz. Oyunu indirdim 5 arkadaşımla beraber onlarda hiçbir sıkıntı olmadı fakat bende güncelleme kısmında ne kadar beklersem bekleyeyim güncelleme tamamlanmıyor ondan dolayı Online girip arkadaşlarımla oynayamıyorum. Bunu yaşayanınız var mı? Çözümünü biliyorsanız yardım edin lütfen.

nba 2k21222.jpg

Epic Games'de NBA 2K21 ücretsiz oldu biliyorsunuz. Oyunu indirdim 5 arkadaşımla beraber onlarda hiçbir sıkıntı olmadı fakat bende güncelleme kısmında ne kadar beklersem bekleyeyim güncelleme tamamlanmıyor ondan dolayı Online girip arkadaşlarımla oynayamıyorum. Bunu yaşayanınız var mı? Çözümünü biliyorsanız yardım edin lütfen.

Eki Görüntüle 1034842

Bende de oyunda loading ekranında kalmıştı. Epic Games'den dosyalarını doğrulayınca düzeldi fakat bu oyunu indirme süresiyle aynı zamanda gerçekleşti. Yani 5-6 saat bekletti beni. Belki sende de çalışır. Denemekten zarar gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de oyunda loading ekranında kalmıştı Epic Games'den dosyalarını doğrulayınca düzeldi fakat bu oyunu indirme süresiyle aynı zamanda gerçekleşti yani 5-6 saat bekletti beni. Belki sendede çalışır denemekten zarar gelmez.

Epic Games'de dosyaları doğruladım ben fakat cok fazla sürmedi 10 dk falan sürdü sonrasında oyuna girdiğimde gene aynıydı bir şey değişmemişti.
Başka bilen yardımcı olabilecek var mı?

Geri
Yukarı