NBA 2K21 geçiş sahnelerinde çok bekliyor

Mehmetcapp

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Epic Games NBA verdi bedavadan. Sevindik yukledım oynuyorum oyunda 0 kasma Full ayarda ama gecıs sahnelerı benı bıtırıyor. 1 2 dakika bazen daha bekletıyor. Kariyer yapıyorum yedekteyım. Sımule edıcem sımuleye basıyorum uzun sure bekletıyor. Oyundan çıkacağım 1 2 dakika bekletıyor. Cogu gecıs sahnesinde boyle Steam'den 2K20 oynadıgımda boyle bır sorun yoktu.

Merhaba arkadaşlar. Epic Games NBA verdi bedavadan. Sevindik yukledım oynuyorum oyunda 0 kasma Full ayarda ama gecıs sahnelerı benı bıtırıyor. 1 2 dakika bazen daha bekletıyor. Kariyer yapıyorum yedekteyım. Sımule edıcem sımuleye basıyorum uzun sure bekletıyor. Oyundan çıkacağım 1 2 dakika bekletıyor. Cogu gecıs sahnesinde boyle Steam'den 2K20 oynadıgımda boyle bır sorun yoktu.
Oyunu 60 hz olarak sabitleyin düzelecektir büyük ihtimalle. Ben 144 hz den çektim ve düzeldi.

işlemci AMD RYZEN5 2600X 6 çekirdek
Ekran kartı Sapphire Radeon Rx580 pulse 8 gb.
Ram Crucial 16 gb ballistik gri 3000 mhz
Oyunu 60 hz olarak sabitleyin düzelecektir büyük ihtimalle. Ben 144 hz den çektim ve düzeldi
denedim çıkıslarda yıne bıraz bekletsede mycareerde dırek sımule edıyor teşekkür ederim.
MyCareer moduna girerken ve çıkarken bende de çok bekletiyor. Oyunla alakalı bence.
Bence epic games ile alakalı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı