NBA 2K21 Online oynayınca konsol ve klavye çalışmıyor

Daha fazla  
NBA 2K21 oynarken herhangi bir Online maça girdiğimde hiçbir şekilde hareket edemiyorum. Konu hakkında 2K desteğe de yazdım ve bana dosya doğrulaması yap olmazsa silip tekrar yükleyin dediler. Ben de yaptım fakat hiçbir şey değişmedi. Çözümü bilen varsa, yardımcı olursa çok sevinirim. Oyunu Epic Games üzerinden PS4 konsoluyla oynuyorum.

Denedim olmadı. Her offline modda oynayabiliyorken online moda girince hiç hareket edemiyorum.
Hocam eklentiyi nba klasörüne atıp giriceksin girdikten sonra auto diye seçeceksin atıyorum:
1621770006751.png

bu şekilde çıkartma yapacak eklenti,
1621770086653.png

alttaki auto seçeneğine tıklayıp tuşları kontrol ettim ve toplam 4 tuş değiştirdim oyuna girdim sorunsuz oynadım.

Nasıl çözdün anlatır mısın?
Hocam eklentiyi nba klasörüne atıp giriceksin girdikten sonra auto diye seçeceksin atıyorum:
1621770006751.png

bu şekilde çıkartma yapacak eklenti,
1621770086653.png

alttaki auto seçeneğine tıklayıp tuşları kontrol ettim ve toplam 4 tuş değiştirdim oyuna girdim sorunsuz oynadım.

Yukarıda açıklamıştım ama ne azı ne fazlası direkt bunları yaptım ve girip oynadım. Joysticksiz oyun konsolun varsa olmuyor.

emirhan dc varsa detaylı anlatırmıısn
NBA 2K21 oynarken herhangi bir Online maça girdiğimde hiçbir şekilde hareket edemiyorum. Konu hakkında 2K desteğe de yazdım ve bana dosya doğrulaması yap olmazsa silip tekrar yükleyin dediler. Ben de yaptım fakat hiçbir şey değişmedi. Çözümü bilen varsa, yardımcı olursa çok sevinirim. Oyunu Epic Games üzerinden PS4 konsoluyla oynuyorum.
çözümünü bulduysan anlatabilirmisn

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı