Çözüldü NBA 2K21 "out of range" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Spartus

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. NBA 2K21'i açarken "out of range" hatası alıyorum. Monitörüm 1440x900 ayrıca NVIDIA GeForce arayüzünde NBA'i göremiyorum. Oyunların olduğu dosyayı taratınca 2K21 dışında her oyun çıkıyor. Oyun yüksek ihtimalle 1680x1050 açılıyor. Bunun çözümü nedir?

Ayrıca örnek olarak bu SS'i yüklüyorum. Herhangi bir oyunda optimizasyon yapmak istediğimde optimizasyon ayarını hep 1680x1050 olarak gösteriyor fakat monitörüm bunu açmıyor. Bu uygulamada çok sıkıntı yaşadım bilen biri yardımcı olursa çok makbule geçer.

gta.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K21\VideoSettings.cfg buraya bakar mısın? Burada olması lazım. Oyunu oynamış biri varsa o daha iyi bilir.
Ayar yapma yeri var onun. 1440x900 alırsınız.
Eki Görüntüle 1034370

Burayı biliyorum fakat benim monitörümün 1680x1050 olmamasına rağmen optime ayarın onu demesini anlamadım.

\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K21\VideoSettings.cfg buraya bakar mısın? Burada olması lazım. Oyunu oynamış biri varsa o daha iyi bilir.

Hocam çok teşekkür ederim. Not defteriyle birlikte açıp ayarları hallettim. Ellerine sağlık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı