"Ncsiuwpapp" programı virüs mü?

Hocalarım merhaba. Bilgisayarı resetledim ve denetim masasını açtım. Denetim masasında "ncsiuwpapp" diye bir program var. Nedir virüs mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
NcsiUwpApp.exe = "Ağ Bağlantı Durumu Göstergesi Evrensel Windows Platformu Uygulaması"

Yukarıdaki bağlantıda kullanıcı bunun silinmemesi gerektiğini söylüyor, detayları orada görebilirsin.

"NcsiUwpApp.exe" Ağ bağlantısı ve durum göstergesi için windows platformu uygulaması

Bu, Windows 8 ve üstü için, ağ bağlantı durumunu tespit etmek için kullanılabilir.

NcsiUwpApp.exe - Microsoft, what is it? - Windows 10 Support

Linke bakarak daha fazla detaya ulaşabilirsin ve kullanıcının bunu silmemesi gerektiğini söylüyor ve uyarıyor. Sorununu çözdüyse çözüldü olarak işaretlemeni isterim.

NcsiUwpApp.exe = "Ağ Bağlantı Durumu Göstergesi Evrensel Windows Platformu Uygulaması"

Yukarıdaki bağlantıda kullanıcı bunun silinmemesi gerektiğini söylüyor, detayları orada görebilirsin.

"NcsiUwpApp.exe" Ağ bağlantısı ve durum göstergesi için Windows platformu uygulaması.

Bu, Windows 8 ve üstü için, ağ bağlantı durumunu tespit etmek için kullanılabilir.

NcsiUwpApp.exe - Microsoft, what is it? - Windows 10 Support

Linke bakarak daha fazla detaya ulaşabilirsin ve kullanıcının bunu silmemesi gerektiğini söylüyor ve uyarıyor. Sorununu çözdüyse çözüldü olarak işaretlemeni isterim.

Biraz daha açabilir misiniz?

Hocam peki YouTube'a yazınca virüsle ilgili şeyler çıkması, Google'a yazınca virüsle ilgili şeyler çıkması normal mi?

Kardeşim ben bildiğim kadarıyla Windows'un dosyalarında bulunan bir uygulama ve benim kullandığım bütün sistemlerde Windows 8.1, 10, 11'de bile vardı 3'ünede bulaşmayacakya virüs YouTube'dan cahil cahil adamlara bakıyorsunuz hepsi CLICKBAIT'DEN IBARET. Foruma inanmıyorsan YouTubedan bakabilirsin herşeye tabi ne kadar doğru allah bilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı